Cafcaf gavurla empati olmaz diyor

Cafcaf'ın yeni sayısı çıktı. Cafcaf artık aylık!

Cafcaf gavurla empati olmaz diyor

 

Cafcaf mizah dergisi son sayısının kapağında Suriye meselesine yer verdi. Türkiye'nin Suriye konusunda Amerika'yla beraber hareket eder bir görüntü vermesinin çıkarabileceği fitneye değinen Cafcaf, dergide Sezai Karakoç'un Suriye ile ilgili 1.5 yıl önce yaptığı bir konuşmaya da yer verdi.

Suriye'de korkunç bir istilanın kapıda olduğunu söyleyen dergi Batının bölgeye müdahale etmek için kimyasal silah bahanesine sığınmasının hiç güven vermediğini, yarın Türkiye'de de kimyasal silah kullanıldığı iddiasıyla kapımıza dayanmalarının işten olmadığın söylüyor.

Batı'nın binlerce insanın ölmesine ses çıkarmadan yalnızca kimyasal bahanesi peşinde olmasını sapıklık olarak niteleyen kapakta Cafcaf dergisi gavurla empati olmayacağını da dile getirmiş.

CIA Ajanlarına Cafcaf'tan kolaylık!

CIA ajanısınız ve Türkiye'de yaşıyorsunuz, neyi nasıl yapacağım diye şaşkın şaşkın oturmanıza gerek yok. Cafcaf sizin bir "CIA'lilere Rehber" anlamına gelebilecek "Müslümanları Nasıl Daha İyi Mahvedebilirsiniz Kılavuzu" hazırladı. Bu rehberde Türkiye'de ve Müslüman memleketlerinde bir CIA ajanına lazım olabilecek tüm bilgiler var.

Cafcaf Mizah Dergisi, 24 sayfa. Eylül 2013’ten itibaren aylık yayınlanmaya başladı.

Cafcaf şu anda tüm bayilerde. Sormayı unutmayın.

www.cafcafdergisi.com

twitter.com/cafcafdergisi

facebook.com/cafcafdergisi

0216 474 2373 – 0553 418 0800

iletisim@cafcafdergisi.com

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2013, 09:24
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13