Bizim toprakların hikâyesini anlatacak

Türk Edebiyatı Vakfı'nın bu haftaki "Çarşamba Sohbeti"nde, Şerif Aydemir, "Bizim Toprakların Hikâyesi" başlığı altında bir konuşma yapacak.

Bizim toprakların hikâyesini anlatacak

Türk Edebiyatı Vakfı'nın bu haftaki "Çarşamba Sohbeti"nde, günümüz hikâyeciliğinin değerli isimlerinden Şerif Aydemir, "Bizim Toprakların Hikâyesi" başlığı altında bir konuşma yapacak. Sohbet toplantısı, 5 Haziran günü saat 17.00'de başlayacak. Mehmet Nuri Yardım'ın yönelteceği sorularla gerçekleştirilecek sohbette Şerif Aydemir, dünün, bugünün, büyük şehirlerin ve özellikle de Anadolu'nun insanını çeşitli yönleriyle nasıl değerlendirdiğini anlatacak.

Ruhuma Saplanan Şehir, Yazık Olmuş Yârsız Ömrü Geçene, Mendilim Sende Kalsın ve şimdi de Çiçekten Harman Olmaz gibi eserleriyle edebiyat dünyasında seçkin bir yer edinen Şerif Aydemir dinleyicilerin sorularına da cevap verecek. Toplantı, Sultanahmet'teki Firuzağa Camii'nin karşısında, Divanyolu Caddesi, No. 14 adresinde, Sultanahmet Tramvay durağının hemen altındaki Cevri Kalfa Sübyan Mektebi'nde gerçekleşecek.

 

Cansu Çınar haber verdi

Yayın Tarihi: 04 Haziran 2013 Salı 22:30 Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2013, 09:06
banner25
YORUM EKLE

banner26