Bir Vefa Gecesi

Bahattin Yıldız Ağabey için İMH tarafından bir gece düzenlenecek.

Bir Vefa Gecesi

Çocuklar için açılacak bir yetimhanenin kuruluş çalışması için Afganistan'da bulunan ve bindiği uçağın Hindikuş dağlarında düşmesi ile Rabbine yürüyen Bahattin Yıldız Ağabey  için 3 Aralık Cuma günü saat 19’da Haliç Kongre Merkezinde İnsan ve Medeniyet Hareketi tarafından bir anma programı tertip ediliyor.

Program İkram Soltan’ın selamlama konuşması ile başlayacak. Bahattin Yıldız’ı yakından tanıyan dava arkadaşları Mehmet Güney, Mustafa Ağırman, Mustafa Keleşoğlu ve Mustafa Özel onun hayatını ve mücadelesini anlatacak. Bahattin Yıldız Ağabey için yazılan şiirleri Ahmet Mercan ve Davut Akgül okuyacak. Gecede sahne alacak Grup Genç, Bahattin Yıldız için bestelenen bir ezgiyi de seslendirecek. Genç kardeşimiz Bilal Kara, Bahattin Ağabeyine yazdığı mektubu dinleyicilerle paylaşacak. Sinevizyon gösteriminin ardından Bahattin Yıldız için okunan hatimlerin duası ile program sona erecek.

Bahattin Yıldız

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2010, 16:57
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahlatt
ahlatt - 10 yıl Önce

Gittin mi aramızdan
Elini çektin mi üzerimizden
Bizi yetim
Şehrini öksüz bıraktın mı?
Ne yapalım işte
Ağlamamayı beceremiyoruz
ısındıkça kanayan dudaklarımızdan
Dökülen boş sözlerle birbirimize soruyoruz

Yeter Demir Ekinci
Yeter Demir Ekinci - 10 yıl Önce

Ne güzel insandi Bahattin Agbi...bir gecede bizi mücadele ve azimle tutustururdu, o kadar samimiydi...Rabbim mekanini cennet eylesin ins. nur icinde yat...

banner19

banner13

banner26