BİHL'de pilav günü ve mezuniyet

Bakırköy İmam Hatip Lisesi mezunları ve öğrencileri buluşuyor.

BİHL'de pilav günü ve mezuniyet

Mezunlarının geçmişine, bugününe ve istikbaline sahip çıkan BAKIMDER, mensuplarına karşı aynı hassasiyetle taşıdığı sorumlulukla da örnek olmaya devam ediyor. BAKIMDER tarafından geleneksel olarak düzenlenen Pilav Günü, bu yıl diğerlerinden farklı şekilde, mezuniyet sevinciyle birleşerek; hem mezunları, hem de mensupları aynı çatı altında toplamayı amaçlıyor.

Bakırköy İmam-Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleşecek olan program; BAKIMDER başkanı ve okul müdürünün konuşmalarıyla saat 16.00'da start alacak. Mezuniyet sevincini yaşayan öğrenciler tarafından icra edilecek olan skeç ve parodileri, başarılı öğrencilerimiz için hazırlanan ödül töreni takip edecek. Kendine özgün tarzı ve imam hatip gençliğine yakınlığıyla tanınan Aykut Kuşkaya'nın doyumsuz eserleri eşliğinde pilavlarını tadacak olan katılımcılar, dopdolu ve anlamlı bu organizasyona iştirak etmenin gururunu paylaşacaklar.

Tüm mezun ve mensupların davet edildiği, birlik ve beraberliğin timsali olan bu anlamlı organizasyon için, 13 Haziran Pazar günü hiçbir yere randevu vermeyin.

Yayın Tarihi: 11 Haziran 2010 Cuma 11:52 Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2010, 14:49
banner25
YORUM EKLE

banner26