Başarı ve azmin destanı “Anadolu Kaplanları” devam ediyor

Anadolu’nun her yerinde üretimin gücüne inanarak büyüyen, bulunduğu şehrin ekonomisine katma değer sağlayan, yatırımlarıyla ön plana çıkan şirketlerin öykülerini sayfalarına taşıyan “Anadolu Kaplanları” yazı dizisi 19-23 Ekim 2020 tarihleri arasında Konya, Van, Gaziantep, Kocaeli ve Malatya şehirlerindeki başarı öykülerine yer veriyor.

Başarı ve azmin destanı  “Anadolu Kaplanları” devam ediyor

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de üretim ve istihdam, ülke ekonomisi açısından büyük önem taşıyor. Global pazara yükselmiş veya yerel pazarda hizmet veren, üreten ve istihdam yaratan tüm işletmeler Türkiye ekonomisinin temelini oluşturuyor. Bulunduğu şehre ekonomi, spor, kültür-sanat, turizm, eğitim gibi birçok alanda yatırım yapan ya da şehrin vizyonunu değiştiren, katma değer sağlayan markaları en iyi tanımlayan kavram, Milliyet’in çeyrek asır önce verdiği, ‘Anadolu Kaplanları’ adından geliyor.  

Milliyet, ‘Anadolu Kaplanları’nın heyecan dolu, yepyeni öykülerini, Türkiye’nin 7 bölgesi için markalaşmış bir yazı dizisiyle okurlarına aktarıyor. Doğudan batıya, kuzeyden güneye kadar Türkiye’nin her yerinde devam edecek Anadolu Kaplanları yazı dizisi 19-23 Ekim 2020 tarihleri arasında Konya, Van, Gaziantep, Kocaeli ve Malatya şehirlerindeki başarı öykülerine yer verecek.

Sanayi, ticaret, eğitim, kültür-sanat, turizm, spor gibi birçok alanda yükselen şehirlerin gelişimini anlatacak yazı dizisinde Milliyet’in usta kalemlerinden okurların keyifle takip edecekleri başarı öyküleri, röportajlar ve araştırmalar yer alacak.

Yayın Tarihi: 21 Ekim 2020 Çarşamba 18:15 Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 17:54
banner25
YORUM EKLE

banner26