Ayasofya dergisinin 19. sayısı çıktı

Ayasofya dergisinin Eylül-Ekim 2017 tarihli 19. sayısı çıktı.

Ayasofya dergisinin 19. sayısı çıktı

Ayasofya dergisinin Eylül-Ekim 2017 tarihli 19. sayısı çıktı. Recep Terler yönetiminde 4. yılına giren derginin 19. sayısında Bülent Özdaman, sinema yazarı Enver Gülşen ile sinema, sanat ve yeni kitapları üzerine bir söyleşi gerçekleştirmiş.

Doç. Dr. M. Lütfi Arslan “Liderlerin Lideri” başlığını taşıyan yazısında Hz. Muhammed’in (ASM) liderlik özelliklerini anlatıyor.

Bu sayıda mimari ile ilgili bir yazı kaleme alan Rümeysa Çakan, bunu bir yazı serisi halinde devam ettirecek.

Harun Yakarer’in İbrahim Tenekeci’ye ait olan “Görmeden Ölmek” kitabı, Mustafa Bostan ve Mehmet Burak’ın Said Yavuz’un eserleri, Ömer Faruk Topcu’nun Raşit Ulaş’a ait “Kavga Başlıyor” kitabı ve Şener İşleyen’in Mehtap Altan’a ait “Def” kitabı üzerine kaleme aldıkları yazılar derginin yeni sayısında yer alıyor.

Burak Ş Çelik, Bayram Zıvalı, Berat Bıyıklı, Remzi Köpüklü, Eda Fırat, Muhammed Said Çimen şiirleriyle; Yusuf Bilal Aydeniz, Furkan Arın ve İbrahim Cevahir fikir yazılarıyla, Aynur Dilber de öyküsüyle 19. sayıda yer alan isimlerden.

Derginin bu sayısındaki çizimler ise Hazal Sezgin, Elif Alegöz, Hatice Şimşek, Derya Paçal, Zeynep Kurun ve Recep Bilal Aksu’ya ait.

 

Dergiye aşağıdaki mail adresi ve linklerden ulaşabilirsiniz:

ayasofyadergisi @ gmail.com

ayasofyadergisi.com

Yayın Tarihi: 22 Ağustos 2017 Salı 10:29 Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2017, 10:29
banner25
YORUM EKLE

banner26