Arap devrimleri komplo mu?

Mustafa Özcan, Ahmet Mercan ve TÜ-MER bu söyleşilerde...

Arap devrimleri komplo mu?

TYB İstanbul Şubesi’nde 16 Nisan Cumartesi günü dolu dolu… Sultanahmet’teki Kızlarağası Medresesi’nde gerçekleşecek etkinliklere katılım serbest…

ARAP DEVRİMLERİ KOMPLO MU DEĞİL Mİ?

TYB İstanbul Şubesi'nin düzenlediği "Gündem Konuşmaları" devam ediyor.

Bugünü daha iyi anlamak için geçmişe de bakılan "Gündem Konuşmaları"nda Nisan ayında "Arap Devrimleri Komplo mu Değil mi?" konusu etrafında, gazeteci ve Ortadoğu uzmanı Mustafa ÖZCAN tarafından bir söyleşi yapılacak.

Etkinlik saat 12.30'da başlayacak.

***

SAHİCİLİK BAHSİNDE ÇOCUK HAKLARI

İBB Kültür Müdürlüğü’nce düzenlenen “Herkes Haklı-İnsan Hakları Konuşmaları”nda, Ahmet MERCAN’ın bu ayki konuğu Av. Fahri Safa KÜPÇÜ.

Çocuk hakları konusundaki çalışmalarıyla ve hukukî mücadeleleriyle tanınan Küpçü, “Sahicilik Bahsinde Çocuk Hakları” başlıklı söyleşide Ahmet Mercan’ın ve katılımcıların sorularını da yanıtlayacak. Etkinlik saat 14.00’de başlayacak.

***

TÜKETİRKEN TÜKENİYORUZ!..

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nde “Sivil İnisiyatif Buluşmaları” devam ediyor.

Ayda bir kez düzenlenen söyleşiye, Nisan ayında Tüketici Hakları Merkezi (TÜ-MER) evsahipliği yapacak. Saat 17.00’de başlayacak etkinlikte TÜ-MER Genel Başkanı Ömer KESER “Tüketirken Tükeniyoruz” başlıklı sunumuyla, ülkemizde son yıllarda değişen tüketim anlayışını disiplinlerarası bir bakışla ele alırken, Hukuk Komitesi Başkanı Av. Faruk HANÇER ise tüketim uygulamalarını tüketici hukuku açısından değerlendirecek.

http://www.facebook.com/tybistanbul

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi

Adres: Kızlarağası Mehmed Ağa Medresesi,

Divanyolu Cad. Hoca Rüstem Sokak No: 6

Sultanahmet / İstanbul

Tel.: 0212 527 7517-18

Faks: 0212 527 7519

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2011, 15:23
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner26