Akra FM'den 70 farklı program

Yeni yayın dönemini 15 Kasım 2012 Perşembe günü başlatan AKRA FM, 10 yeni programla yayın akışını zenginleştirdi.

Akra FM'den 70 farklı program

AKRA FM, 1 Muharrem 1434, 15 Kasım 2012 Perşembe günü başlayan yeni yayın döneminde 10’u yeni olmak üzere 70 farklı programla radyoseverlere hitap edecek.

Türkiye’nin ilk tematik radyolarından biri olan AKRA FM, ülke genelindeki kurulu 275 vericisiyle 500’den fazla şehirde radyo severlere ulaşıyor.

İnterneti ve mobil teknolojiyi etkin şekilde kullanan AKRA FM, internet vasıtasıyla 100'den fazla ülkeden takip ediliyor. www.akradyo.net‘teki internet yayınının kalitesiyle ve geniş program arşiviyle dikkat çeken AKRA FM, iPhone ve iPad için iOS, diğer telefonlar için Android uygulamalarıyla mobil iletişim aracı kullanan dinleyicilerine de hizmet veriyor.

Devam eden 60 farklı programa ilaveten işte 11 yeni program:

Feyizli ve bereketli vakitleri verimli değerlendirmek isteyenler için her sabah gün doğarken Dua Vakti,

Kur’an-ı hıfzeden, hükümlerine göre yaşayan ve hayatını Kur’an’ın öğrenilmesine vakfeden zatı muhteremlerin hafızlık serüvenlerinin anlatıldığı Kur’an Muhafızları,

Dünyanın farklı ülkelerinden Kur’an-ı Kerim okuyuşlarını dinlemek isteyenler için Yaşayan Kıraatler,

Surelerin manalarının ve muhteviyatının aktarıldığı Kur’an Günlüğü,

İlahi aşk nidalarını terennüm etmek isteyenlerin adresi Ah Mine’l Aşk,

İlim ve fikir ehlin konuk edileceği İlim Meclisi,

Doğru ve doğal iletişime dair bilgisini derinleştirmek isteyenlerin rehberi İdeal İletişim,

Bilinçli beslenmenin püf noktalarından, helali tüketmenin maneviyatımız açısından önemine kadar herkesi ilgilendiren konu ve konuklarıylaSağlıklı ve Doğal Hayat,

İlim ve fikir deryasından inciler derlemek isteyenler için Seyr-i Hayat,

Edebiyatımızın seçkin eserlerine, mana yüklü şiirlere, zamana yenilmeyen nesirlere yer verilen Edebî Hafızamız,

Ayrıca; Yenilenen içerikleriyle Tarihten İzler, Çevre Bilinci, Aile Frekansı, Bilişim Dünyası ve Bilinçli Aile-Duyarlı Gençlik programları yeni yayın döneminde AKRA FM dinleyicileriyle buluşuyor.

Detaylı Bilgi: www.akradyo.net

 

Yüsra Dal haber verdi

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2012, 15:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
melihhh
melihhh - 7 yıl Önce

askerde rasgele radyoyu karıştırırken akra fm denk geldim sene 2003 o gün bugündür akra fm benim için çok önemli çok faydalı ve doyurucu bir radyo oldu.Rabbim razı olsun kuranlardan çalışanlardan emek verenlerden.düzenli dinlenildiğinde insana inanılmaz bilgi kazandıran programları var.türkiyenin önde gelen alimlerinin sohbetleri ilede islamın doğru anlaşılmasında çok önemli yeri var bu radyonun.Allah razı olsun.

şengül
şengül - 6 yıl Önce

Bilinçli aile duyarlı genç programını beğeniyle dinliyorum.Diğer programlarınızıda beğeniyle dinliyorum.Tüm emeği geçenlerden Allah razı olsun.

banner19

banner13