Adem Özköse ile Rota, Hilal'de başlıyor!

Adem Özköse Hilal TV’de ilk bölümü 6 Ekim Cumartesi günü yayınlanmaya başlayacak Rota adlı bir programa başlıyor.

Adem Özköse ile Rota, Hilal'de başlıyor!

Adem Özköse Hilal TV’de ilk bölümü 6 Ekim Cumartesi günü saat 20.30’da yayınlanacak ROTA adlı bir programa başlıyor. ROTA’nın başlaması nedeniyle yine 6 Ekim Cumartesi günü Çemberlitaş-FKM’de saat 19.30'da bir gala gecesi düzenlenecek.

Programda kimi zaman bir direniş lideri, kimi zaman önemli bir entelektüel, kimi zaman da birbirinden farklı siyasi hareketlerin liderleri ROTA’nın sorularını cevaplayacak. ROTA yürek coğrafyamıza yaptığı seyahatlerle İslam dünyasının nabzını tutacak. Tibet’teki, Güney Afrika’daki Müslümanların tebessümlerini, kardeşlik mesajlarını ekranlara taşıyacak. Bir taraftan ümmetin imkânlarını araştırırken, diğer taraftan da zaaflarını sorgulayacak.

Kuzey Afrika’dan Asya’ya, Balkanlardan Ortadoğu’ya ümmetin arasına konulan perdeleri aralayacak. Farklı kültürleri, şehirleri, yüzleri bir seyahat tadında ekranlara yansıtacak. ROTA hiçbir zaman rol kesmeyecek. İçinden, kalbinden geldiği gibi davranacak, nasılsa öyle görünecek.

Bir derdi, hayali, rüyası olanların programı olacak ROTA.

 

Fatma Ünal haber verdi

GYY notu: Adem Özköse kardeşimizden "İslam dünyası" demeyi bırakmasını, Müslümanlardan bahsederken "Dünya Müslümanları" demeyi tercih etmeye başlamasını diliyorum. Hayırlı olsun programı inşallah.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2012, 22:28
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13