101. İstanbul Lezzet Festivali

2013 yılından beri düzenlenen ve büyük ilgi gören şehrin en lezzetli etkinliği “101 İstanbul Lezzet Festivali” için geri sayım başladı.

101. İstanbul Lezzet Festivali

Baharı bu yıl da "101 İstanbul Lezzet Festivali" ile karşılıyoruz… İstanbul'un en iyi lezzetlerini, seçkin restoranların enfes menülerinden özenle seçilmiş tadımlıkları ve şehirle özdeşleşen sokak tatlarını masalsı bir mekanda bir araya getiren 101 İstanbul Lezzet Festivali, yeme içme tutkunlarını 28 Nisan Pazar günü Ortaköy'deki The Marmara Esma Sultan'a davet ediyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da tarihi mekan, katılımcıları muhteşem Boğaz manzarasıyla büyülemeye hazırlanıyor.

Chefs Table: Time Out Istanbul Yeme-İçme Ödülleri'nde Yılın En İyi Yeni Restoranı seçilen Galvin Ristorante Executive Chef'i Asım Yıldız'ın Esma Sultan'ın balkonunda yer alacak masasına misafir olun.

Boğaz'da Yat Turu Keyfi: Festival bu yıl Esma Sultan'dan Boğaz'a taşınıyor.

Festival İstanbul'un en renkli ve nitelikli yeme içme mekanlarının yanı sıra şehre gastronomi anlamında hareket ve yenilik getiren oluşumlara da ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Yayın Tarihi: 24 Nisan 2019 Çarşamba 10:00
YORUM EKLE

banner19

banner36