Meydana çık, Gazze için ses ver!

Filistin dostları! Aklımıza gelen her şekilde tepkimizi gösterelim! Ses verelim!

Meydana çık, Gazze için ses ver!

 
Free Gaza hareketi ve İHH’nın öncülüğünde yola çıkan Gazze’ye insanî yardım götürmeyi ve biraz olsun Gazzeli dostlarına nefes aldırmayı hedefleyen deniz yardım filosu Akdeniz’de Kıbrıs açıklarında bekliyor.
 
Dünyanın farklı coğrafyalarından yola çıkan diğer yardım gemileriyle buluşup, dünyanın birçok ülkesinden parlamenterleri de gemilerine aldıktan sonra uluslararası sulardan Gazze karasularına girerek hepimizin emanetlerini sahiplerine iletecekler.
 
Ancak insanî yardım gemilerine operasyon yapabileceğini, komandolarını gemilere çıkararak insan hakları aktivistlerini ve yardım gönüllülerini tutuklayabileceğini açıklayan İsrail terör örgütü sabah saatlerinde gemiye saldırdı.
 
Uluslararası hukuka doğrudan tecavüz anlamına gelen ve herhangi bir korsanlık faaliyetinden farkı bulunmayan bu mütecaviz tavır, eğer dünya kamuoyu ve dünya ülkelerinin siyasi liderleri gereken tepkiyi göstermezse gözlerimiz önünde yaşanacak!

TEPKİNİ GÖSTER!

Dünya halkları nezdinde tepkileri örgütleyebilmek ve bu tepkinin muhataplarına ulaşmasını sağlayabilmek amacıyla //gazzeicinkureselses.blogspot.com adresinde bir blog kurduk. Bu blog ile Türkçe, İngilizce, Almanca, Kürtçe, Arapça, İsveçce, Yunanca dillerinde hazırlanmış ortak metni adı anılan ülkelerin siyasi liderlerine, Başbakanlık, Dışişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı, Adalet Bakanlığı ve ilgili diğer bakanlıklarına, İsrail Savunma Bakanlığı'na, İsrail Adalet Bakanlığı'na, İsrail Başbakanlığı'na, İsrail’in elçilik ve konsolosluklarına, İslam Konferansı Örgütü’ne, Birleşmiş Milletler Teşkilatı’na, uluslararası basın ajanslarına, uluslararası insan hakları örgütlerine sadece bir tıkla ulaştırabileceksiniz.
 
Lütfen siz de //gazzeicinkureselses.blogspot.com/
adresi üzerinden e-mektup göndererek tepkinizi dile getirin, bu örgütlü tepkinin yayılmasına gayret edin ki vicdanlarımız kararmasın!
 
Dünyanın vicdanı ve iyilik kazanacak, zalimler kaybedecek.
 
 
 
 
Üstün Bol duyarlılığa davet etti15556

Yayın Tarihi: 30 Mayıs 2010 Pazar 23:52 Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2010, 16:24
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞEHBAL
ŞEHBAL - 12 yıl Önce

ARKADAŞLAR FİLİSİTİNE YARDIM GEMİLERİ İÇİN İSTANBUL KONSOLOSLUĞUNUN ÖNÜNDE OLCAZ İNŞALLAH NE KADAR ONLAR DEVAM EDERSE BİZDE DİRENİŞE BURDAN KATILCAZ,MÜSAİT OLAN(DEĞİLSENİZ DE BİRAZ DA KENDİNİZİ ZORLAYARAK BELKİDE)HERKESİ PROTESTO YERLERİNE BEKLİYORUZ...ALLAH EMANET...

Behiye
Behiye - 12 yıl Önce

Ben haberinizi okuduğumdan beri katılmak istiyorum ama aşağıdaki formu doldurup send butonuna tıkladığınız zaman diyor ya formu göremiyorum sayfa görüntülenemiyor diyor aşağıda haberiniz olsun sizin ve sayfa yetkililerinin bir sorun varsa giderilsin ki hem ben katılabileyim hemde katılım aksamasın dualarımız oradakilerle ve saldırıyı lanetliyorum

banner26