Mehmet Akif Sempozyumu iptal!

Fatih Belediyesi organizasyonuyla 25- 26 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan sempozyum iptal edildi.

Mehmet Akif Sempozyumu iptal!

Mehmet Akif Sempozyumu iptal!

Fatih Belediyesi organizasyonuyla 25- 26 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan sempozyum belediye başkanı tarafından gerekçe gösterilmeden iptal edildi.

Önce ilan sonra iptal

Vefatının 74. yılında, çeşitli etkinliklerle anılan ve anılmaya devam edilen Mehmet Akif için, Fatih Belediyesi de Uluslararası düzeyde katılımın yüksek olacağı, birçok önemli ismin tebliğ sunacağı bir sempozyum düzenleyeceğini ilan etmişti. Tebliğcilerin tebliğlerini hazırlayıp gönderdiği, gerçekleşmesine de az bir süre kalmış olan bu sempozyumun neden iptal edildiğine dair bir bilgi bulunmuyor.

Fatih, Mehmet Akif’in doğup büyüdüğü ve hayatının büyük kısmını geçirmiş olduğu semt olmasıyla da ayrıca bir öneme sahipti. Bu sebeple de iptal kararı hayli manidar bulunuyor

Başkan Mustafa Demir’den açıklama bekleniyor

Ali Emiri Kültür merkezinde düzenlenmesi planlanan ve sonrasında iptal edilen bu sempozyumun neden iptal edildiğine dair, belediye başkanın yapacağı açıklama merak ediliyor.  Yaparsa tabi…

 

 

Hacer Kor haberdar etti

Fatih Belediyesi bir açıklamada bulundu:

Fatih Belediyesi'nden sitemize yapılan açıklama sempozyumun yakın bir tarihte daha geniş bir şekilde yapılacağı yönünde oldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2010, 23:50
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf Er
Yusuf Er - 10 yıl Önce

Rezalet ki ne rezalet. Rezaletin daniskası resmen.

Aybike Şenkal
Aybike Şenkal - 10 yıl Önce

Merak konusu. Neden iptal edildiği açıklanmalı. Katılımcılar mı azdı veya yetersizdi? Başka Mehmet Akif etkinliği mi var yoksa? Evet nedir?

Şeyma Derbeder
Şeyma Derbeder - 10 yıl Önce

Sezai Karakoç sempozyumundan dolayı zaten sabıkalıydı Fatih Belediyesi. Tebliğleri kitaplaştırıp katılımcıların adresine yollayacaklardı ama üzerinden iki sene geçmesine rağmen hiçbir hareket göremedik. Bir de üstüne bu eklendi. Oh! Sicil defteri kabarsın bakalım, n'olcak sonu?

meliha kocaman
meliha kocaman - 10 yıl Önce

bir seçim öncesine filan ertelemişlerdir. o zaman belediyenin daha çok işine yarar...reklam filan...

sibel kervancı
sibel kervancı - 10 yıl Önce

sempozyuma emek verip tebliğ hazırlayan konuşmacıların hakkı ne olacak? Sonra her şeye para bulan fatih belediyesi yoksa bu etkinliğe para mı bulamadı? Bu işin üzerine gidilmeli bence.

Ahmet Örs
Ahmet Örs - 10 yıl Önce

walla fatih belediyesinin âkif'le ilgili sempozyum yapmaması isabetli olmuş. çeksinler âkif'ten ellerini.

Abdussamed
Abdussamed - 10 yıl Önce

Biz hüsn-ü zanna memuruz. Vardır bir terslik muhakkak.

banner19

banner13

banner26