Genç gönüllüler durmuyor!

Genç Gönüller nerde buluşuyor? Sami Yaylalı ne yapacak, kayıplara mı karışacak?!

Genç gönüllüler durmuyor!

‘Dertliyiz’ dedikleri günden bu yana kendilerine dertdaş edinmek için gezdiler şehir şehir. İnsanların gönüllerinin fethine talip oldular. Fedakârlıkta yarıştılar. Her alanda gelişmek istediler. Kimisi www.gencgonulluyuz.biz sitesinde başladıkları yazılarıyla Genç, Şebnem, Çıt gibi dergilere terfi etti, kimisi derdini Türkiye’yle sınırlandırmayarak Afrika, Kırım, Kazakistan gibi ülkelere gitti. Ama bu gençler durmak bilmiyor. Buluşmalar, şölenler, akademiler derken neredeyse Genç Gönüllüler’e katılmayan genç kalmadı.

Genç Gönüllüler
Genç Gönüllüler
(+)

Bugüne kadar 19 kez farklı illerde buluşan Genç Gönüllüler bu defa Konya’da 20. buluşmalarını gerçekleştiriyorlar. Bu buluşmanın 2 ayrı özelliği daha var. Genelde buluşmalar beylere yönelik olduğu için bu buluşmada hanımlar da boş durmadı, onlar da harekete geçti.

Neler olacak üç gün boyunca?

Genç Dergisi editörü Lütfi Arslan’ın Genç Gönüllüler’e sesleniş konuşması ile ses getirecek buluşmada ayrıca Halis Musa Gökhan ‘Dünden bugüne Genç Gönüllüleri’ni sunacak. Stand-up gösterisi, müzik ziyafeti, dünya gündemi gibi farklı sunumlar ve konuşmalar da olacak.

Hanımlarda ise Genç Bayan Akademi koordinatör başkanı Züleyha Sayın’ın da sunum yapacağı programda, Ayşe Yazıcılar, Merve Altınok, Zehra Aydoğdu da konuşmacılar arasında olacak. Toplam 3 gün sürecek olan buluşma, buluşmanın asıl nedeni olan Sami Yaylalı’nın düğünü ile son bulacak.

Sami Yaylalı, Mülayim SertSami Yaylalı kayıplara mı karışacak?

Geçtiğimiz aylarda sözlenen, bu ulvî yolculuğa ilk adımını atan Genç Dergisi ve dünyabizim.com yazarlarından Sami Yaylalı, 17 Ekim Pazar günü bu dönüşü olmayan yolculuğa artık tamamıyla başlamış oluyor. Dünya evine girdikten sonra yazarlığa, ilginç tespitleriyle ‘Mülayim Sert’liğine devam eder mi bilemiyoruz ama Cenab-ı Hakk’tan kendisine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Cüneyt Çelik haber verdi

Yayın Tarihi: 15 Ekim 2010 Cuma 12:30 Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2010, 16:30
banner25
YORUM EKLE

banner26