banner17

Demirkaynak kırdı geçirdi!

Afyon Kocatepe Üniversite'sinde Recep Demirkaynak bir neşe dolu bir stand-up gösterisi sundu..

Demirkaynak kırdı geçirdi!
Recep Demirkaynak, Afyon Kocatepe Üniversitesi
(+)

Akademide kahkahalar yükseldi

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin en aktif Kulüplerinden Kulüp Akademi, Üniversite öğrencileri için stand-up gösterisi düzenledi. Recep Demirkaynak’ın yaptığı Stand-up gösterisi bin kişilik kapasiteli Atatürk Kongre Merkezinin tamamına yakınını dolduran öğrenciler tarafından keyifle izlendi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezinde düzenlenen gösteriyi çok sayıda öğretmen ve öğrenci izledi. Yaptığı esprilerle izleyenleri kimi zaman düşündüren kimi zaman da kahkaha krizine sokan Demirkaynak, seviyeli esprileri ile izleyenler tarafından büyük beğeni gördü.

Recep Demirkaynak'tan önce

Recep Demirkaynak gelmeden önce

İki saatlik motivasyon

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Demirkaynak, Uçak yolculuğunda yaşadığı anılarıyla başladığı gösterisini diğer stand-up’çıların gösterilerinden farklı olarak yaptığı birbirinden ilginç esprileri ile sürdürdü. İzleyicilerin büyük beğenisini toplayan Recep Demirkaynak’ın gösterisinde kimi zaman gülmekten kendini tutamayan öğrenciler vardı. Stand-up gösterisinin Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde bir ilk olduğunu söyleyen Kulüp Akademi Başkanı Yahya Kıratlı; Stand-up gösterisini herkes yapabilir ama bu işi en iyi ve seviyeli yapan Recep Demirkaynak olduğu için sınav öncesi öğrencilere motivasyon olması amacıyla böyle bir organizasyon yaptık.” dedi.

Recep Demirkaynak'tan sonra

Recep Demirkaynak sahne aldıktan sonra

Stand-up gösterisinin sonunda Kulüp Akademi Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Tuğrul Kandemir tarafından Recep Demirkaynak’a teşekkür plaketi verildi. Gösterinin sonunda Kulüp Akademi üyeleri Recep Demirkaynak ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Oktay Biçer haber verdi

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2010, 20:25
banner12
YORUM EKLE
YORUMLAR
yahya kıratlı
yahya kıratlı - 9 yıl Önce

gerçekten çok güzel bir programdı emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz

Emrah Buran
Emrah Buran - 9 yıl Önce

izleyemedim ama süper olduğuna eminim. :))

merkat
merkat - 9 yıl Önce

öncelik le kulüp yetkililerinden yapyıkları faaliyetlerden dolayı ALLAH razı olsun. yaptıkları etkinlikleri beğeniyorum herzaman üstlenmiş oldukları misyonları doğrultusun da çıtayı herzaman yükselterek faaliyetlerini gerçekleştiriyorlar. başarılarıının devamını diliyorum.

elif
elif - 8 yıl Önce

güldürürken yüz kızartmayan şıçrama taşları bu mudur? evet budur:)

banner19

banner13

banner20