Bu kurslar sadece bayanlara!

İMH diksiyon, fotoğrafçılık ve Arapça kursları başlatıyor. İşte ayrıntılar…

Bu kurslar sadece bayanlara!

 İnsan ve Medeniyet Hareketi, yaptığı güzel çalışmalara her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Kurulduğu günden bu yana kültür ve sanat adına yüzümüzü güldürecek  çalışmalar yapan bir kuruluş olan İMH'den şimdi de genç kızlara yönelik 3 etkinlik geliyor...Gençlik Biriminin organize ettiği bu etkinliklere katılımın bir hayli yoğun olacağını düşünüyoruz.

 

Haydi Arapça Öğrenmeye!

Arapça’yı hiç bilmeyenler veya bilip de geliştirmek isteyenler için mükemmel bir fırsat olan bu kurs, her Cumartesi 11.00-14.00 saatleri arasında yapılacak. Arapça öğrenmeyi hem fazladan lisan bilmek hem de Kur'an'ı en iyi biçimde anlamak adına değerlendirirsek, bu kursu kaçırılmayacak bir fırsat olarak görebiliriz.

Türkçe'yi Güzel Konuşmaya Var Mısınız?

Kendinizi daha iyi ifade edebilmek ve anlatmak için düzenlenecek olan bu kursun da gözden kaçırılmaması gerek. Program Yapımcısı Yusuf Öcalan’ın ders vereceği kursun, verimli bir çalışma olacağı şimdiden görülmekte.Günümüz şartlarında kendini ifade edebilmenin bu kadar gerekli olduğu ortamda bu etkinliğe katılmak şart gibi. Diksiyon kursu, Cumartesi 10.00-12.00 saatleri arası.

 

Fotoğraf Kulübü

İnsan ve Medeniyet Hareketi bünyesinde eğitim verilecek Fotoğraf Kulübünde değişik mekanlarda pratik bilgiler dahilinde fotoğraf çekip,yaptığınız bu çekimleri geliştirerek önünüzü açma fırsatı bulabilirsiniz.  Fotoğraf kursu, her Cumartesi 14.00-16.00 saatleri arasında faaliyette olacak. Kursun hocasının Hümeyra Mercan olduğunu belirtelim.

Bu güzel üç çalışma İnsan ve Medeniyet Hareketi'nin Genel Merkezi'nde olup,katılmak isteyenlerin elinin çabuk tutması gerekmektedir.

 

Cengiz Yalçınkaya haber verdi...

cngz91[at]gmail.com

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2010, 18:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep Cora
Zeynep Cora - 9 yıl Önce

Ne güzel valla! Geçen sene ismek'in fotoğraf kurslarından birine katılmıştım. Hiç verimli olmamıştı. Bu kurs ise daha ümit verici gözüküyor.

banner19