banner17

Beyler, bu güzel imkan size özel!

Genç Akademi'de beyleri dolu dolu bir yaz bekliyor. Bu imkânlar daha önce hiçbir yerde görülmedi.

Beyler, bu güzel imkan size özel!

Uluslararası Genç Derneği ve Genç dergisinin ortak çalışmalarıyla bu sene 3. yaşına girecek olan Genç Akademi, yine ücretsiz, diplomasız, isteyen herkesin katılabileceği seminerlerle gençlere imkânlar sunmaya devam ediyor.

Genç Akademi
Genç Akademi
Genç Akademi
Genç Akademi
Genç Akademi
Afişleri büyütmek için üzerini tıklayın

Bu yazı verimli geçirmeleri için hanımlara Medya Akademisi’nin 2.’sini düzenleyen Genç Akademi, beylere de birbirinden güzel, farklı, eğlenceli bir dönem hazırlıyor.

Metin Karabaşoğlu Genç Akademi’de

Genç dergisinde uzun süredir ‘Yazı Atölyesi’nde yazıları değerlendiren Metin Karabaşoğlu, akademide de aynı atölyede gençlerle “Neden yazılır? Nasıl yazılır? Bir konu nasıl yazıya dönüşür; hangi konu nasıl yazılır? ‘Sürdürülebilir’ bir yazarlık nasıl mümkün olur?” gibi sorulara birlikte cevap verecek, yazmaya gönül veren yazar adaylarına kendi yazarlık birikimini ve tecrübelerini aktaracak.

İstanbul’u keşfediyoruz

İstanbul’da yaşayan fakat İstanbul’u hakkıyla tanımayan/tanıyamayan nice İstanbullu var. İstanbul’un bilinmeyen nadide mekânlarını gezdirip tanıtmak için Fahri Sarrafoğlu yola koyulmuş. İstanbul’un kiliseden yapılma tarihî camileri, kapıları ve surları, tarihî çarşıları ve pazarları… Ve merak ettiğiniz birçok yeri Fahri Sarrafoğlu’yla gezebilirsiniz.

Hayatımızın olmazsa olmazları

Son zamanlarda gençler tarafından büyük ilgi gören animasyonu da unutmamış Genç Akademi. Fatih Bıçakçı’nın gireceği derslerde, üç boyutlu animasyon, efekt ve 2 boyutlu düzenleme programlarının uygulama ve eğitim atölyesinde ‘3Ds Max’, ‘Photoshop’, ‘After Effects’ gibi birçok program kullanılacak. Başvuru koşulları ise; taşınabilir bilgisayar ve bu alanda temel düzeyde de olsa bilgi sahibi olmak.

Daha neler var neler

Genç Akademi, “Bir fikrim var! Birşeyler icat etmek istiyorum! Ya da böyle gelmiş böyle gitmez!” diyenler gençleri “Fahri Sarrafoğlu ile Girişimcilik Atölyesi”ne davet ediyor aynı zamanda.

Son olarak hayatımızın olmazsa olmazı internetin kısaca tarihini, çalışma prensibini, statik ‘web’ sitesi yapımını, ‘web’ sitesini çalıştıran öğeleri vb. öğretmek için İbrahim Arı “Web teknolojileri & Web Yazılımları” adlı programda gençlerle birlikte olacak.

Bu yaz beyler için gayet verimli ve eğlenceli geçeceğe benziyor.

12 Temmuz’da beylere yönelik başlayacak söz konusu program için, www.gencakademisi.com adresinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Feyza Öztürk başarılar diledi

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2010, 20:59
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner20