Ankara'da ADAM Var!

Ankara Düşünce Araştırma Merkezi(ADAM) bünyesinde 5 yıldır devam eden Cuma seminerleri sömestr tatili arasından sonra yeniden başlıyor.

Ankara'da ADAM Var!

Adam Cuma Seminerleri Yeniden Başlıyor

 

Ankara Düşünce Araştırma Merkezi(ADAM) bünyesinde 5 yıldır devam eden Cuma seminerleri sömestr tatili arasından sonra yeniden başlıyor. Daha önce çeşitli üniversitelerin uzman öğretim üyelerinin, sivil toplum örgütü elemanlarının, aktivistlerin konuşmacı olarak katıldığı seminerler dizisinin yeni dönemi bu Cuma ADAM*da başlıyor.

 

 

 

ADAM Cuma seminerlerinin bu dönemdeki ilk konuşmacısı TİKA Avrasya Etüdleri Dergisi Editörü Dr. Mehmet Kahraman. Mehmet Kahraman"ın “Yeni Komşumuz Suriye” başlıklı seminerinde Ortadoğu ve Dünya düzleminde Türkiye-Suriye Suriye-İsrail Suriye- Irak ikili ilişkileri masaya yatırılacak.

 

ADAM Cuma seminerlerine özellikle üniversitelerin lisans, yüksek lisans düzeyinde öğrencileri ile birlikte arzu eden herkes katılabilmektedir.

 

*(ZiyaBey Caddesi No:26/3 Balgat Ankara)

 

Sami YAYLALI yazdı

Yayın Tarihi: 11 Şubat 2009 Çarşamba 09:10 Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2011, 16:11
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
hadra
hadra - 12 yıl Önce

Böyle bir merkezi ilk kez duydum. İnşallah takip etmeye çalışacağım Ankara da bu şekilde çalışmaların artması ümitlendirdi beni selametle...

banner26