Anadolu Gençlik şahlanacak!

Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan`ın onur konuğu olarak katılacağı buluşmada, AGD Genel Başkanı İlyas Tongüç`ün yanısıra sürpriz konuklar da olacak.

Anadolu Gençlik şahlanacak!

Anadolu Gençlik Derneği Üniversite Komisyonu, bu Pazar Ankara`da muhteşem bir program düzenlemeye hazırlanıyor. “Üniversiteler Şahlanış Şöleni” olarak takdim edilen programın amacı, 140 üniversiteden binlerce genci bir araya getirmek ve kaynaştırmak.

AGD Genel Başkanı İlyas Tongüç

Necmettin Erbakan25 Ekim Pazar günü saat 13.00’te Ankara Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi`nde gerçekleştirilecek olan program, tam bir şölene dönüşeceğe benziyor: Ezgileriyle büyüdüğümüz Ömer Karaoğlu ve Eşref Ziya konserinin olacağı program, mehteran ve spor gösterileri ile renklendirilecek. Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan`ın onur konuğu olarak katılacağı buluşmada, AGD Genel Başkanı İlyas Tongüç`ün yanı sıra sürpriz konuklar da olacak.

Ömer karaoğlu“Üniversiteler Şahlanış Şöleni” vesilesiyle yeni bir dünya kurmayı hedefleyen, binlerce üniversiteli gencin bir araya gelmesi bekleniyor. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkez Üniversite Komisyon Başkanı Salih Turhan, çalışmaların büyük ölçüde tamamlandığını belirterek tüm gençlerin bu muhteşem buluşmaya davetli olduğunu belirtti. Turhan, bu programla ayrıca 140 Üniversitenin gençlerini birbirleri ile tanıştırmayı amaçladıklarını söyledi.

 

Fatih Burak Cebri bildirdi.

Yayın Tarihi: 23 Ekim 2009 Cuma 10:34 Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2009, 06:12
banner25
YORUM EKLE
YORUMLAR
S.M.
S.M. - 11 yıl Önce

Orada olmak var!

Bahadır Kutun
Bahadır Kutun - 11 yıl Önce

Anadolu Gençlik öncülüğünde bütün islami gençlik organizasyonları biraraya gelecek inş.

Neva
Neva - 11 yıl Önce

Orada olmayı çok isterdimama nasip...anadolu gençliğe teşekkürler.

samet
samet - 11 yıl Önce

program muhteşemdi.

agdye bu çoşkulu gençliği bir kere daha costurgudu için teşekkürler..

banner26