Zorlu Çocuk Tiyatrosu yeni sezonda da minik tiyatroseverler ile tanışmayı bekliyor

Yeni sezona 13 Ekim’de Hayal Çalan Cadı ile başlayacak Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 20 Ekim tarihinde Karton Şehir ile Zorlu PSM’de çocuklarla kavuşacak. Sezon boyunca Anadolu’daki rengarenk serüvenine devam edecek.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu yeni sezonda da minik tiyatroseverler ile tanışmayı bekliyor

Kurulduğu ilk yıllarda Zorlu Holding çalışanlarının çocuklarına yönelik bir kumpanya niteliğinde faaliyet gösteren; zaman içinde hafta sonları Zorlu PSM’de gerçekleşen gösteriler ve okullara yaptığı İstanbul içi ve dışı turnelerle tüm Türkiye’ye yayılan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, yeni sezonda da çocukların hayal dünyalarını renkli serüvenlerle buluşturmaya devam ediyor.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, kaliteli prodüksiyonu ile büyülüyor.

Zorlu Holding tarafından çocukların hayal gücünü harekete geçirmek amacıyla düzenlenen ‘Bir Hayal Bir Oyun Yarışması’ sonucunda oyunlaştırılarak sahnelenmeye hak kazanan hikayeleri de programına dahil eden Zorlu Çocuk Tiyatrosu, bu sezona yeni oyunu Hayal Çalan Cadı ile başlıyor. Kumpanyanın tüm temsilleri, kostüm, dekor ve prodüksiyon kalitesiyle izleyenleri kendine hayran bırakıyor.

Sivil toplum kuruluşları ile iş birliği.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun İstanbul’daki tüm temsillerindeki belirli sayıdaki biletler her ay farklı bir sivil toplum kuruluşu ile paylaşılacak ve Türkiye’nin her köşesindeki çocuklar tiyatronun renkli dünyası ile buluşturulacak.

Hayal Çalan Cadı

Tarih: 13 Ekim

Yer: Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi

Seanslar: 12:00 // 15:30

Karton Şehir

Tarih: 20 Ekim

Yer: Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi

Seanslar: 12:00

Yayın Tarihi: 29 Eylül 2019 Pazar 05:00 Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 09:05
YORUM EKLE

banner19

banner36