Zeytinburnu Kültür Sanat’ta hafta sonu etkinlikleri

Zeytinburnu Kültür Sanat’ta yine kültür hayatımızda önemli başlıkların açılacağı bir hafta sonu bizleri bekliyor. Sezon boyunca düzenli olarak devam eden söyleşi ve seminerlerin yanı sıra Zeytinburnu Kültür Sanat; sergi, sinema, tiyatro, çocuk tiyatrosu ve konser kategorilerinde de nitelikli sanatçı ve eserleri sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Zeytinburnu Kültür Sanat’ta hafta sonu etkinlikleri

SİNEMA: Süper Yetenek 3: Büyük Yarış

Gösterim Tarihleri: 10, 13, 14, 15, 16 Mart

Gösterim Saatleri: 13.30, 16.00, 19.00

Dünyayı gezdikten sonra biraz ara verip köyüne dönen Bodi, kız grubu K-9’un, Angus Scattergood’un kim olduğunu bilmediğini öğrendiğinde, yeni nesil rock yıldızlarına ilham vermek için müzikal yarışma programı Battle the Beat’e katılmaya karar verir. Ancak Bodi, TV şovuna dahil olurken çiğneyebileceğinden daha fazlasını ısırır ve hedeflerini gözden kaçırarak bir gecede bir TV kişiliği haline gelir.

ÇOCUK TİYATROSU: Dünya Çocuklarındır
Gösterim Tarihi: 12 Mart Pazar

Seans: 14.00
 

İnsanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri nedeniyle her geçen gün bozulan doğal döngü, önce kuşları sonra bütün canlıları rahatsız etmeye başlamıştı. Tam geri dönülmez noktaya geliyordu ki duyarlı insanlar harekete geçtiler. Kuşlar geri dönecek mi, ağaçlar yeşillenecek mi yeniden, çiçekler açacak mı? Kahramanlarımızın yardımına kim yetişecek? Oyunda buluşalım…

Çocuklarınızla keyifli bir hafta sonu dileriz

YORUM EKLE

banner36