Yapı Kredi Kültür Sanat 2021’i Çocuklarla Karşılıyor

Yaratıcı Okuma ve Drama Eğitmeni Çiğdem Odabaşı, çocukları yeni yıla kitaplarla keyifli bir başlangıç yapmaya davet ediyor. Kitapların içindeki hikâyelerden yola çıkarak oluşturulan yaratıcı oyunlarla çocuklar kendi hikâyelerini tasarlıyorlar.

Yapı Kredi Kültür Sanat 2021’i Çocuklarla Karşılıyor

Odabaşı’nın YKY’nin Doğan Kardeş kitaplığından seçtiği “Baloncuk Makinesi” ve  “Uykucular ve Kakaocular Ülkesi" kitapları çocuklar için hazırlanan yaratıcı oyunlarla buluşuyor.

Çiğdem Odabaşı ile Kitapla Oyun Saati                                                 
 “Baloncuk Makinesi”

 

Çiğdem Odabaşı yeni yıla özel olarak hazırladığı bu atölye çalışmasında, YKY'nin Doğan Kardeş kitaplığından seçtiği "Baloncuk Makinesi" kitabını çocuklar için yaratıcı bir oyunla buluşturuyor. 2 Ocak Cumartesi günü saat: 11:00’da internet üzerinden canlı yapılacak etkinlik için gereken malzemeler kuru boya kalemleri ve renkli kâğıtlar.

Herkesin katılımına açık ve ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliğe Yapı Kredi Kültür Sanat’ın YouTube kanalı üzerinden katılabilirsiniz.

Çiğdem Odabaşı ile Kitapla Oyun Saati                                                 
“Uykucular ve Kakaocular Ülkesi”
Çiğdem Odabaşı yeni yıla özel olarak hazırladığı bu atölye çalışmasında, YKY'nin Doğan Kardeş kitaplığından seçtiği "Uykucular ve Kakaocular Ülkesi" kitabını çocuklar için yaratıcı bir oyunla buluşturuyor. 3 Ocak Pazar günü saat: 11:00’da internet üzerinden canlı yapılacak etkinlik için gereken malzemeler kuru boya kalemleri ve renkli kâğıtlar.

Yayın Tarihi: 31 Aralık 2020 Perşembe 21:30
YORUM EKLE

banner19

banner36