VEKAM Araştırma Yöntemleri seminer dizisi devam ediyor

VEKAM Araştırma Yöntemleri Seminer Dizisi Dr. Ali Hürriyetoğlu’nun sunumuyla devam ediyor. “Sosyal Bilimler ve Yazılım: Nitel Araştırma Verilerinin Analizi ve Görselleştirilmesi” semineri 5 Şubat Cuma günü 15:00 - 16:00 saatleri arasında online olarak gerçekleşecek.

VEKAM Araştırma Yöntemleri seminer dizisi devam ediyor

VEKAM, bilimsel çalışmalar yürüten lisansüstü araştırmacıların araştırma süreçlerini iyileştirmek ve desteklemek amacıyla hazırladığı etkinliklere 2020’de de devam etmektedir.

2020 Sonbahar döneminden itibaren Araştırma Yöntemleri kapsamında tematik olarak çeşitli konuları ele alan bir seminer dizisi hazırlamıştır. Bu seminerlerin özellikle Sosyal Bilimler alanında lisansüstü akademik çalışmalar yürüten araştırmacılara pratikte faydalanacakları bilgiler sağlaması hedeflenmektedir.

Alanında değerli çalışmalar yürütmüş akademisyenlerin vereceği seminerlerin yaklaşık bir saat olmak üzere online olarak Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilmesi  planlanmaktadır.

Etkinliklere kayıtlı dinleyiciler katılabilecektir. Her bir seminer için ayrı kayıt gerekmektedir. Etkinlik tarihleri yaklaştığında kayıt formları açılacaktır.

5 Şubat 2021, 15.00 // Dr. Ali Hürriyetoğlu, Sosyal Bilimler ve Yazılım: Nitel Araştırma Verilerinin Analizi ve Görselleştirilmesi

Yayın Tarihi: 22 Ocak 2021 Cuma 18:15
banner25
YORUM EKLE

banner26