Uzaktan Eğitimle Osmanlı Türkçesi dersleri

Uzun süredir Osmanlıca kursları düzenleyen Kubbealtı Vakfı pandemi sürecinde uzaktan eğitim verecek.

Uzaktan Eğitimle Osmanlı Türkçesi dersleri

Kubbealtı Vakfı tarafından online verilecek olan Osmanlıca kursları 3 seviyeye göre ayarlanmış. Bunlar başlangıç seviyesi ve arşiv belgeleri, arşiv belgeleri ileri seviye.

Kubbealtı Akademisi Kültür ve Sanat Vakfında her seviye Osmanlı Türkçesi kursu uzaktan eğitimle devam etmektedir. Derslerin internet üzerinden canlı olarak yapıldığı bu sistemde Zoom Video Konferans programı kullanılmaktadır. Sınıf ortamında yüzyüze Osmanlı Türkçesi derslerini yıllardır devam ettiren vakfımız önümüzdeki süreçte derslerini uzaktan eğitimle devam ettirebilecek altyapı ve eğitim materyaline sahiptir.

Öğrencilerin önceden belirlenen saatte, internete bağlanabildikleri her yerde derse devam edebildikleri Kubbealtı Uzaktan Eğitim programında, eğitim materyalleri öğrencinin ekranına yansıtılır. Dersler etkileşimli ve katılımcı odaklı olduğu için öğrenim başarısı çok yüksektir.

Dersler başlamadan önce katılımcıların, bilgisayar, tablet ya da cep telefonlarına Zoom Video Konferans programını indirmiş olması gerekmektedir.

Programı güvenli indirmek için zoom.us/download adresini kullanınız.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim:

0534 766 23 56

//www.kubbealti.org.tr/Kurslar.aspx?id=44

YORUM EKLE