banner17

Uluslararası Göç ve Uyum Sempozyumu

18 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 09.00-17.00 saatleri arasında Retaj Royale İstanbul Otel’de “Uluslararası Göç ve Uyum Sempozyumu” düzenlenecek.

Uluslararası Göç ve Uyum Sempozyumu

Bağcılar Belediyesi ev sahipliğinde Marmara Belediyeler Birliği ve Türk-Alman Üniversitesi işbirliğiyle 18 Nisan 2018, Çarşamba günü saat 09.00-17.00 saatleri arasında Retaj Royale İstanbul Otel’de “Uluslararası Göç ve Uyum Sempozyumu” düzenlenecek.

Sempozyum çerçevesinde, göçmen ve mülteciler ile ilgili uyum politikaları ve iyi uygulama örnekleri Türkiye’deki ve yurtdışındaki yerel yönetimler nezdinde ele alınacak.Programın son oturumunda ise Türk-Alman Üniversitesi  Göç ve Uyum Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. M. Murat Erdoğan moderatörlüğünde, alanında uzman akademisyenler tarafından mevcut durum analizi yapılarak göç konusunda deneyim paylaşımında bulunulacak.
 
Ulusal ve uluslararası katılıma açık olan konferansta her bir oturumun ardından soru-cevap bölümü gerçekleştirilerek dinleyicilerin aktif katılım sağlamasına olanak tanınacak.. Konferans boyunca Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe ile Türkçe-Almanca ve Almanca-Türkçe simültane tercüme yapılacak. 
Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018, 11:14
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner20