Uğur Derman "100 Yüze İmza ve Söyleşi" programına konuk oluyor

Başta Hat sanatı olmak üzere, klasik Türk sanatlarına yaptığı hizmetleriyle tanınan Prof. Dr. M. Uğur Derman, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenecek olan "100 Yüze İmza ve Söyleşi" programına konuk oluyor.

Uğur Derman "100 Yüze İmza ve Söyleşi" programına konuk oluyor

Sunuculuğunu Samed Karagöz'ün üstlendiği ve sanat, edebiyat ve fikir dünyamızın kıymetli isimlerinin ağırlanıp, okurlarıyla buluşmalarının sağlandığı "100 Yüze İmza ve Söyleşi" programı, ocak ayı oturumunda Prof. Dr. M. Uğur Derman'ı konuk ediyor. 

 

Geleneksel sanatlar alanında ülkemizde ve uluslararası sahada otorite kabul edilen Prof. Dr. M. Uğur Derman, geçmişin kaybolan sanatlarını günümüze taşıdığı çalışmaları vesilesiyle Türk sanatına yönelik değerli  hizmetlerine devam ediyor. M. Uğur Derman'ın çeşitli zamanlarda dergilerde, kitaplarda yayınlanmış makaleleri, kongre ve sempozyum bildirileri, konferans metinleri, hatıraları ve geleneksel sanatlara dair kaleme aldığı muhtelif yazılarının bir araya getirildiği "Ömrümün Bereketi" isimli kitap serisi, üçüncü kitabıyla okurlarıyla buluşuyor.

 

17 Ocak Cuma günü saat 19.00'da Prof. Dr. M. Uğur Derman'ın konuk olacağı,  ve  geleneksel sanatlarımıza ilgi duyanlar için unutulmaz bir buluşmanın gerçekleşeceği "100 Yüze İmza ve Söyleşi" programında, ayrıca iştirak eden ilk 100 kişiye M. Uğur Derman'ın son kitabı olan "Ömrümün Bereketi: 3" hediye ediliyor. 

 

 

YORUM EKLE