TÜGVA İstanbul Lise Doğa Kampı başvuruları başladı

4 Hafta Erkek 4 Hafta Hanım olmak üzere toplamda 8 hafta sürecek TÜGVA Lise Doğa Kampına katılım tamamen ücretsiz olup, öğrencilerimizin kamp alanına ulaşımları ve günlük 3 öğün yemekleri TÜGVA tarafından karşılanacaktır.

TÜGVA İstanbul Lise Doğa Kampı başvuruları başladı

TÜGVA İstanbul Doğa Kampı’na katılacak gençlerimiz; yapılacak olan spor etkinlikleriyle kendilerini daha zinde hissedecek ve senenin yorgunluğunu üzerlerinden atmış olacaklar. Tamamı deniz manzaralı amfi tiyatroda yapılan Sahne etkinlikleri ile hiç tatmadıkları eğlenceleri tadacak gelen alanlarında uzman konuşmacılarla yeni bilgiler edinecekler.

Kampa katılan gençlerimizin yapacağı sportif faaliyetlerden bazıları; mini golf, pentatlon, ip parkuru, canlı langırt, futbol, voleybol, mangala, mas güreşi, halat çekme, satranç ve daha birçok eğlenceli faaliyetler…

Sportif faaliyetlerimizin yanında gençlerimiz, temel dini bilgileri öğrenecek, Peygamber Efendimiz’in (S.A.V.) hayatından beslenecek, 40 Hadis Ezberleme yarışmasında hediyeler kazanacak. Kısacası geleceğin gençliğinin tohumlarını bu yaz atacağız; dolayısıyla seni de aramızda görmek istiyoruz.

İstanbul’un Farklı ilçelerinden 14 – 18 yaş gruplarından gençlerimiz bir araya gelerek yeni arkadaşlar edinip yeni dostluklara yelken açacak. Fakat amaç sadece eğlendirmek değil, aynı zamanda şuur kazandırmak, yeni dostluklar kurarak kardeşlik bağlarını güçlendirmek; nihayetinde ümmet bilincini temin etmektir.

Başvuru ve bilgi için: (link: //istanbul.tugva.org/dogakampi/) istanbul.tugva.org/dogakampi/

Yayın Tarihi: 31 Mayıs 2019 Cuma 03:00
banner25
YORUM EKLE

banner26