“Springer Nature Yazar Çalıştayı”

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından 6 Mayıs 2019 Pazartesi günü 10.00 – 12.00 saatleri arasında, Göztepe Yerleşkesi Mühendislik B Binası Prof. Dr. Ayhan MERGEN Konferans Salonunda,“Springer Nature Yazar Çalıştayı” düzenlenecek.

“Springer Nature Yazar Çalıştayı”

Springer Nature yayın editörü Dr. Nabil Khélifi'nin katılımıyla düzenlenecek olan çalıştay için salonun kısıtlı kapasitesi nedeniyle https://kutuphane.marmara.edu.tr/notice/springer-yazar-calistayi-6-mayis-2019-tarihinde-yapilacaktir/ adresinden kayıt yaptırılması gerekmektedir. Tüm kullanıcılarımızı davet eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Dr. Nabil Khélifi Kimdir? Tunus’da bulunan Sfax Üniversitesinden Doğal Bilimler alanında Lisans, Yeryüzü ve Çevre Bilimleri alanındaYüksek Lisans ve DenizYer Bilimleri alanında Doktora derecesine sahip Dr. Khélifi Almanya, Heidelberg’de bulunan Springer Nature’ın bir parçası olan Springer’de Yayın Editörüdür. Mart 2014 tarihinden beri Springer’in yayıncılık programını geliştirmekten sorumludur. Program, yıllık 15 hakemli dergi ve yaklaşık 40 bilimsel kitabın yayınlanmasından oluşmaktadır. Ocak 2017 tarihinde, Springer’de Kıdemli Yayın Editörlüğüne terfi ettirilmiştir. Bunun yanı sıra, Dr. Khélifi, yayın çıktısı ve kalitesinin geliştirilmesine yardımcı olmak amacıyla yazarlar, inceleyenler ve dergi editörleri için eğitim seminerleri vermektedir. Dr. Khélifi, Tunus’ta bulunan Carthage Üniversitesinde ve Suudi Arabistan Krallığı’nda bulunan King Saud Üniversitesinde misafir öğretim görevlisidir. Coğrafi iletişim - sunumlar ve makale yayınlama teknikleri konusunda dersler vermekte olup ayrıca kariyer geliştirme eğitimi ve mesleki gelişim - sosyal beceri çalıştayları da düzenlemektedir. Dr. Khélifi, 2016 AfrikaYeşil Gelecek Liderlik Ödülüne layık görülmüştür.

 

YORUM EKLE