‘Sokağın Sesi’ konulu fotoğraf sergisi katılım çağrısı

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu Mecidiyeköy’de açtığı ‘Fotoğraf Eğitim Merkezi’ bünyesinde, ‘Sokağın Sesi’ konulu fotoğraf sergisi düzenliyor.

‘Sokağın Sesi’ konulu fotoğraf sergisi katılım çağrısı

KATILIM KOŞULLARI 1-Her katılımcı en az bir (1), en fazla beş ( 5 ) adet fotoğraf ile katılabilir. Bu fotoğraflardan, katılımcı sayısına göre bir ( 1 ) yada 2 (iki) tanesine sergide yer verilecektir. 2- Fotoğraf seçici kurulu; Nihat Karadağ, Yücel Öksüz, Soner Arkan ve Bülent Demir'den oluşmaktadır. 3- Fotoğrafların, fotoğrafik değer taşıyan eserler olması gerekmektedir. Bu nedenle lütfen dikkatli seçim yapınız. Aksi takdirde fotoğraflarınız sergide yer almayacaktır. 4- Fotoğrafların üzerine, fotoğrafçının adı bizim tarafımızdan eklenecektir. O nedenle fotoğrafların üzerinde hiçbir yazı, imza ve ibare bulunmamalıdır. 5- Fotoğraflar dijital olarak, 40x60cm baskıya uygun çözünürlükte olmalıdır. Baskı için gerekirse, fotoğraflar bizim tarafımızdan küçültülecektir. 6- Fotoğraflarınızı en geç 09 Eylül 2019 - Pazartesi saat 23.00’e kadar yüklemeniz gerekmektedir. 7- Hangi fotoğrafların sergide yer alacağına Seçici Kurul karar verecektir. 8- Sergi katılımcılarına, sergi günü açılış esnasında "Sergi Katılım Belgesi" verilecektir. 9-Fotoğrafları seçilen fotoğraf sahipleri ile iletişime geçilecek ve sergi katılım bedeli olan 200 TL'yi (baskı, kokteyl ve müzisyenler için harcamalar) ödemeleri istenecektir. 10- Fotoğrafları gönderen kişiler, fotoğrafların kendilerine ait olduğunu beyan etmiş sayılır. 11- Sergi sonunda, fotoğraflar katılımcılara teslim edilecektir. Sergi Koordinatörlüğünü Bülent Demir yapmaktadır. Kendisine 0532 312 20 68 den yada bulent@photoplay.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

AÇILIŞ ve KOKTEYL Sergi açılışı, 20 Eylül 2019 Cuma akşamı saat 19:00 da Mecidiyeköy'deki 170 metre kare alana sahip, içerisinde derslik, seminer salonu ve stüdyo barındıran yeni yerimizde gerçekleşecektir. Açılış esnasında kokteyl verilecek ve müzik dinletisi olacaktır. Sergi, 04 Ekim 2019'a kadar, her gün 10:00-19:00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır.

FOTOĞRAF GÖNDERME LİNKİ: www.ppsergi.com

SERGİ ADRESİ: PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU / VIEWSONIC COLOR GALERY Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1 Kat:5 Daire:9 Şişli/İSTANBUL Konum linki: https://goo.gl/maps/JLhCGanHzy22

Yayın Tarihi: 13 Eylül 2019 Cuma 18:00
banner25
YORUM EKLE

banner26