Siyer Eğitim Ribatı kayıtları başladı

Siyer Vakfı'nın üniversite ve üniversite düzeyi erkek öğrencilerine yönelik düzenlediği “Siyer Eğitim Ribatı” için kayıtlar başladı.

Siyer Eğitim Ribatı kayıtları başladı

4-9 Şubat tarihleri arasında Çanakkale-Eceabat Gençlik Konukevi’nde gerçekleştirilecek ribatımıza üniversitede okumakta olan, medresede eğitim alan veya Siyer’e özel ilgi duyan üniversite düzeyindeki erkek öğrenciler katılabilecek.

Siyer Eğitim Ribatı’na katılan kardeşlerimiz Prof. Dr. Mustafa Fayda, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma ve Prof. Dr. Mustafa Ağırman gibi önemli isimlerin Siyer ilmine yönelik birikimlerinden ve hayat tecrübelerinden istifade etme imkanı bulacaklar.

Katılımcı kardeşlerimiz Muhammed Emin Yıldırım Hocamızdan Siyer’in rehberliği ve anlaşılması noktasında istifade edecek, kendisi ile Siyer ağırlıklı okumalar yapma imkanı bulacaklar.

Ribata katılan öğrenci kardeşlerimiz 6 gün boyunca yapılacak olan futbol, voleybol, langırt, badminton, doğa yürüyüşü faaliyetleri ve kültürel gezilerle dönemin yorgunluğunu atıp yeni döneme hazır bir şekilde girmeye çalışacaklar.

Bilgi ve iletişim: https://www.siyervakfi.org/siyer-egitim-ribati-kayitlari-basladi/

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 12:24
YORUM EKLE

banner19

banner13