Pera Müzesi’nden “Semplice Quartet” ile sohbet ve Bach dinletisi

Pera Müzesi, “Pera’da Camerata” başlıklı konser serisine, “Semplice Quartet” performansıyla devam ediyor. Devlet Çoksesli Korosu şefi Burak Onur Erdem’in sanat yönetmenliğinde düzenlenen konserlerin ikincisi, 23 Kasım Cumartesi günü saat 17.00’de dinleyiciyle buluşacak. Müzisyenler konser öncesinde, Bach’ın eserleri ve klasik müziğe etkisi hakkında sohbet etmek üzere saat 16.00’da dinleyicilerle bir araya gelecek.

Pera Müzesi’nden “Semplice Quartet” ile sohbet ve Bach dinletisi

Pera Müzesi, klasik müziği odağına alan "Pera’da Camerata" konser serisinin ikincisinde “Semplice Quartet”i müzik severlerle buluşturuyor. Kemanda Murat Anıl Erginol ve Yaren Budak, viyolada Pınar Dinçer, viyolonselde ise Burak Ayrancı’nın yer aldığı dörtlü, Barok'tan günümüze tüm dönemleri kapsayan ve sanatın farklı disiplinleriyle etkileşim içinde olan projeleriyle öne çıkıyor. “Semplice Quartet” ekibi, “Pera’da Camerata” konser serisi için dinleyicilere Bach eserlerinden oluşan unutulmaz bir seçki sunacak.

Pera Müzesi’nden Bach melodileri yükseliyor!

Müziğin üretim süreçlerini konuşmak, müzisyenlerle sohbet etmek ve bilgilerini paylaşmak isteyenler için hazırlanan “Atölyede Sohbet” programı ise her konser öncesi sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleştiriliyor. “Semplice Quartet” ekibi konser öncesinde, 23 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da Bach’ı ve bu ölümsüz bestecinin klasik müziğe etkisini konuşmak üzere dinleyicilerle bir araya gelecek.

Konser biletleri Biletix’ten ve konser günü Pera Müzesi’nden temin edilebilir. Pera Müzesi Dostları biletlerini %50 indirimli olarak müzeden alabilir. Yerler sınırlıdır ve numaralı değildir.

Yayın Tarihi: 20 Kasım 2019 Çarşamba 04:00 Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 11:00
banner25
YORUM EKLE

banner26