"Online Arapça Kitap Festivali" başlıyor

Uluslararası Arapça Kitap Yayıncıları Derneği tarafından düzenlenen Türkiye'de Arapça kitap severlerin Arapça kitaba kolay ve uygun fiyata ulaşmalarını sağlayan online kitap festivali 27 Haziran’da başlıyor.

9 gün sürecek olan etkinliğe Türkiye'de Arapça kitap alanında yayın faaliyetleri düzenleyen 30’u aşkın yayınevi 100’ü aşkın yayın markasını temsilen katılıyor. Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Üyesi yayımcılar tarafından organize edilen etkinlikte 100.000'den fazla kitap sergilenecek. Arapça edebiyat, çocuk kitapları, dil öğretim kitapları, akademik kitapların yanı sıra dini eserlerin de satışa sunulacağı platformda katılımcı yayınevleri kendi satış mecraları üzerinden okuyuculara özel indirim imkanları sağlayacak.
 
Uluslararası Arapça Kitap Yayıncıları Derneği’nin sosyal medya hesapları üzerinden uygulanacak etkinlikte yarışmalar, okuyucu yazar buluşmaları, canlı yayın müzik etkinlikleri ve sanal sergi imkanı gibi bir çok aktivite yer alıyor. Festival 27 Haziran - 9 Temmuz 2020 tarihleri arasında www.onlinearabicbookfair.com adresi üzerinden organize edilecek. Söz konusu festivalde katılımcı olmak için aşağıdaki irtibat adreslerine ulaşabilirsiniz.
 
Online Arapça Kitap Festivali hakkında ayrıntılı bilgi için: https://www.facebook.com/Arabicbook.publishers/
//www.arabicbookpublishers.org/
Tel: +90 545 357 99 06

Yayın Tarihi: 26 Haziran 2020 Cuma 10:39
YORUM EKLE

banner19

banner36