MTTB'nin naat yarışması sonuçlandı

Çatı Dergisi'nin üniversite öğrencileri arasında düzenlediği Naat Yarışması 3 Mayıs Cumartesi günü sahiplerini buluyor..

MTTB'nin naat yarışması sonuçlandı

Milli Türk Talebe Birliği'nin yayın organı olan Çatı Dergisi, Türkiye çapında üniversite öğrencileri arasında Naat Yarışması düzenledi. 31 Mart'ta katılımın sona erdiği yarışmada ilk üçe umre ziyareti, ilk elliye ise kitap seti hediyesi verilecek. Yarışmaya gönderilen naatları Mustafa Yazgan, Nurullah Genç ve Yavuz Bülent Bakiler değerlendirdi.

Milli Türk Talebe Birliği’nin Çatı Dergisi iştirakiyle düzenlediği Naat Yarışması’nın ödül töreni Eminönü Halk Eğitim Merkezi’nde (MTTB Eski Genel Merkezi) 3 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00'da gerçekleştirilecek. Kazananlarının açıklanacağı ve ödüllerinin takdim edileceği program Yavuz Sultan Selim Camii imam hatibi Abdullah Kılıç’ın Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayacak, Muhammed Raşit Başdağ, Seyfullah Emin ve Cem Çatpınar’ın naat dinletisiyle devam edecek. Daha sonrasında Doç. Dr Emin Işık konuşmacı olarak konuklara hitab edecek. Hatibin konuşmasından sonra ise naat yarışmasının sonuçları açıklanarak, ödüllerin takdimi gerçekleşecek.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2014, 11:42

Eslem Nilay Bozdemir

banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner26