Kızılay Talks Konferansı

Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri Federasyonu, Özel Sektör Birimi Küresel Başkanı Alessandro Fedele, değişen paradigma ile insani yardımların sürdürülebilir finansmanı konusunda bir konuşma yapacak.

Kızılay Talks Konferansı

Küresel ölçekli ilk insani yardım kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşayan Türk Kızılayı, 150. kuruluş yıldönümünü etkinlikleri kapsamında Kızılay TALKS Konferansını düzenliyor.

İnsani yardım konusundaki toplumsal farkındalık ve desteği artırmak, kurumsal sosyal sorumluluk bilincine farklı bir bakış açısıyla yaklaşmak için 6 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Swissotel’de düzenlenecek olan Kızılay TALKS Konferansı, insani yardım ekosisteminde yer alan profesyoneller ve yöneticiler, özel sektör profesyonelleri, akademisyenler ve medya mensupları için bir buluşma olanağı sunmaktadır.

Hızla değişen dünyada insani yardım sektörünün nasıl evrilmekte olduğu, insani yardım sektörü ve özel sektör arasında etkin bir işbirliğinin nasıl tesis edilebileceği gibi sorulara yanıt arayan Konferansın amacı insani yardım sektörünün geleceğine ışık tutmaktır.

Tarih: 6 Aralık 2018

Yer: İstanbul Swissotel

Detaylı bilgi ve kayıt için: http://www.kizilaytalks.com

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 22:52
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner13

banner26