Kayapa söyleşilerinin bu hafta iki konuğu var

Şakir Kurtulmuş’un sunumuyla gerçekleşen Kayapa Söyleşilerinde bu hafta 2 konuk var: Nilüfer Z. Aktaş ve Selma Medeni.

Kayapa söyleşilerinin bu hafta iki konuğu var

Kayapa kültür edebiyat söyleşilerinin bu hafta iki konuğu var; Nilüfer Z. Aktaş ve Selma Medeni. İlk programda Nilüfer  Aktaş saat 17’de şiir ve çocuk kitapları etrafında konuşacak. Malatya’da ikamet eden , aynı zamanda eğitimci olan Aktaş, Üsküdar kitap fuarı için İstanbul’da bulunuyor. Fuarda kitaplarını imzalayıp, söyleşilere katılacak olan Aktaş, Kayapa söyleşilerinde bu hafta bizim de misafirimiz olacak ve çocuk kitapları üzerine konuşacak. 

İkinci söyleşimizin konuğu Selma Medeni hocamız. Bitlis’te ikamet eden  Medeni de bir program vesilesi ile İstanbul’da bulunuyor. Bu süre içersinde Kayapa’daki söyleşi  sırasında İstanbul’daki dostları ile de buluşma imkanı olacak. Selma Medeni saat 18’de başlayacak söyleşide Tasavvuf ve Şefaat’ konu başlığı etrafında konuşacak. 

Şakir Kurtulmuş’un sunumuyla gerçekleşecek  her iki söyleşi de birbiri ardına devam edecek.

Kayapa kültür sanat kafede gerçekleşen, daha önce Uğur Canpolat, Abdüssamed Altuntaş ve Sadık Yalsızuçanlar’ın katıldığı  söyleşiler her hafta cumartesi günleri saat 17-18 arasında yapılıyor. Bu hafta ikinci söyleşimiz 18-19 arasında gerçekleşecek. Nilüfer Z. Aktaş ve Selma Medeni’nin  konuk olacağı söyleşiler  09.şubat cumartesi günü Kayapa’nın Üsküdar’daki yerinde gerçekleşecek.

YORUM EKLE