İstiklal Marşı Derneği'nden 'Sınıf Bilinci' kitabı

İstiklâl Marşı Derneği'nin hazırladığı "Sınıf Bilinci" kitabının ilki, bu senenin güz nüshası çıkıyor. Bu vesileyle derneğin fahri genel başkanı şair İsmet Özel'in himayesinde aynı adla bir panel tertip edildi.

İstiklal Marşı Derneği'nden 'Sınıf Bilinci' kitabı

İstiklâl Marşı Derneği'nin hazırladığı "Sınıf Bilinci" kitabının ilki, bu senenin güz nüshası çıkıyor.

İMD İstanbul Şubesi, bu vesileyle derneğin fahri genel başkanı şair İsmet Özel'in himayesinde aynı adla bir panel tertip etti. Panelde İsmet Özel, Gökhan Göbel ve Faysal Toprak konuşacaklar.

Etkinlik, Altunizade Kültür Merkezi'nde 19 Kasım Cumartesi günü saat 16:00'da gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2016, 11:56
banner12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent Murabıt
Bülent Murabıt - 3 yıl Önce

Türkiye'de 90 sene sonra tekrar bu toprakları gasp etmek isteyenlerin önündeki yegâne engel İstiklâl Marşı Derneği'dir. Diğer engellerin tamamı tasfiye edildi. İstiklâl Marşı Derneği son ocaktır.

Bülent Murabıt
Bülent Murabıt - 3 yıl Önce

Biz, dinimiz, dilimiz, milliyetimiz, sevgimiz ve nefretimiz, yazımızda tecessüm etmiştir diyoruz. İstiklâl Marşı, Latin hurufatıyla kaleme alınmadı. Biz İstiklâl Marşı Derneği'yiz. Nasıl yazıldıysa, öyle. Bundan sonra yapacağımız şey, bundan önce yapacağımız şeylerin devamı olacak. Yazımızı geri alacağız ve bu konuda hiçbir tereddüt göstermeyeceğimiz için yazımızı geri aldığımız gün her şeyimizi geri almış olacağız. Bizi tarihten silmek isteyen insanlar kuyruklarını kıstırıp defolup gidecekler.

Bülent Murabıt
Bülent Murabıt - 3 yıl Önce

Yazımızı geri alacağız ve bu konuda hiçbir tereddüt göstermeyeceğimiz için yazımızı geri aldığımız gün her şeyimizi geri almış olacağız. Bizi tarihten silmek isteyen insanlar kuyruklarını kıstırıp defolup gidecekler. Burası Türklerin yurdu. "Ben Türk değilim ama bu topraklarda benim de hakkım var" diyen insanların hepsi Allah'ın izniyle bir gün anasından doğduğuna pişman olacak.İsmet Özel

banner19

banner13