ISTANBUL CONCEPT’in Ar(t)chive sergisinin süresi uzatıldı

ISTANBUL CONCEPT’in, her yıl ağustos ayında, tüm sene boyunca çalıştıkları sanatçıların en iyi eserleri ile düzenlediği yıl sonu seçkisi Ar(t)chive gördüğü ilgi nedeniyle 3 Eylül’e kadar uzatıldı. Galeri kurucusu ve küratör Işık Gençoğlu’nun oluşturduğu seçkide Türkiye’den ve Dünya’dan 30 sanatçının eserleri yer alıyor.

ISTANBUL CONCEPT’in Ar(t)chive sergisinin süresi uzatıldı

"Tarihi güçlüler değil haklılar yazsın diye sanat" mottosuyla hareket eden galerinin bu sene 4’üncüsü gerçekleşen yıl sonu seçkisinde yer alan sanatçılar: Su Alara Acerol, Olga Alexopoulou, Martin R. Baeyens, Hariton Bekiaris, Banu Birecikligil, Yağızhan Çalışkan, Saygın Dura, Andrea Georgiadis, Işıl Gönen, Nihal Gündüz, Ersin Gürtel, Burak Karavit, Turgut Mutlugöz, Eyüp Öz, Semra Özümerzifon, Elena Papadimitriou, Tayfun Pirselimoğlu, Maria Roza, Belit Sak, George Saltaferos, Coşkun Sami, Gazi Sansoy, Yonca Saraçoğlu, Fatih Şimşek, Şerif Sümer, Ümit Ünal, Burcu Urgut, Özcan Uzkur, İpek Yeğinsü ve Katerina Zacharopoulou.

Ar(t)chive: IV yıl sonu seçkisi 3 Eylül’e kadar pazar-pazartesi hariç her gün Istanbul Concept’in Nur-u Ziya Sokak No:27’deki galerisinde izlenebilir.  

YORUM EKLE