"Hayat, Ölüm, Aşk ve Adalet" üzerine bir söyleşi

Yapı Kredi Kültür Sanat’ta 15 Eylül Perşembe günü açılacak olan “Hayat, Ölüm, Aşk ve Adalet” sergisi dolayısıyla aynı gün bir de söyleşi yapılacak.

"Hayat, Ölüm, Aşk ve Adalet" üzerine bir söyleşi

Söyleşide serginin kavramsal çerçevesi ve üretim süreci ile birlikte hayat, ölüm, aşk ve adalet kavramları, günümüz dünyasında yaşanan sorunların ışığında ele alınacak.

 

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’ın 15 Eylül Perşembe günü açacağı “Hayat, Ölüm, Aşk ve Adalet” sergisi dolayısıyla düzenlediği sergi söyleşisi, serginin açılış gününde saat: 18:30’da Loca’da yapılacak.

Moderatörlüğünü serginin küratörü Didem Yazıcı’nın üstlendiği söyleşiye sergi sanatçılarından Hale Tenger, Savaş Boyraz, Sevgi Aka, Babi Badalov, Aslı Uludağ ve Larissa Araz konuşmacı olarak katılacak. Söyleşide Didem Yazıcı, serginin kavramsal çerçevesini ve üretim sürecini anlatacak. Sanatçılar ise serginin adında geçen hayat, ölüm, aşk ve adalet kavramlarını, günümüz dünyasında yaşanan sorunların ışığında ele alacak ve umudun nasıl inşa edileceğine dair fikirlerini paylaşacaklar.

 

Yayın Tarihi: 14 Eylül 2022 Çarşamba 13:00
YORUM EKLE

banner19

banner36