Gülten Dayıoğlu ile "Bakmak, Dinlemek, Okumak"

Çocuk ve gençlik yazınımızda birçok kuşağı etkileyen yüze yakın kitaba hayat veren Gülten Dayıoğlu hayal dünyamızı zenginleştirmeye devam ediyor. Yazarın kitapları nice düşleri tetikledi, nice hayallere, kurgulara tohum attı.

Gülten Dayıoğlu ile "Bakmak, Dinlemek, Okumak"

8 Ekim Cuma günü saat: 19:00’da Yapı Kredi Yayınları’nın Instagram hesabından yayınlanacak olan Bakmak Dinlemek Okumak söyleşilerinde bu ayın konuğu Gülten Dayıoğlu ve yeni kitabı “Yanardağın Yankısı”. Yaratıcı Drama Eğitmeni Çiğdem Odabaşı ile canlı yayında bir araya gelecek olan yazar yeni kitabını, yaşadıklarını ve düşlediklerini keyifli bir sohbette okurlarıyla paylaşıyor. Instagram üzerinden canlı olarak düzenlenecek sohbete buradaki linke tıklayarak katılabilirsiniz.

 

Yazarın son kitabı “Yanardağın Yankısı” bizleri gezegenimiz üzerine düşünmeye yönlendiriyor, geleceğimizle ilgili merak uyandırıyor. Okuru birçok karakterle tanıştırıp dünyanın pek çok yerine götürüyor. Kitabın baş kahramanı, yaşıtlarından oldukça farklı ve özel bir genç Dero keşfettikleriyle dünyanın, uzayın, hatta kâinatın geleceğini değiştirebilecek mi?

Yayın Tarihi: 08 Ekim 2021 Cuma 16:30
banner25
YORUM EKLE

banner19

banner26