Genç Mekan Fıstıkağacı’nda girişimcilik söyleşileri başlıyor!

UGED bünyesinde faaliyet gösteren Genç Mekan Fıstıkağacı, haziran ayı boyunca yüz yüze gerçekleşecek programlarıyla hanımefendileri bekliyor.

Genç Mekan Fıstıkağacı’nda girişimcilik söyleşileri başlıyor!

Genç Mekan Fıstıkağacı, Yüz yüze, birbirinden değerli konuklarla gerçekleştireceği söyleşiler ile yeteneklerini keşfetmek, fikirlerini gerçeğe dönüştürmek, farkındalıklarını artırmak ve içindeki girişimcilik ruhunu canlandırmak isteyen hanımlarla bir araya geliyor.

Ayrıca programlara düzenli katılım sağlayan 10 kişiye; Moderatörlük, Fotoğraf, Video Kurgu-Montaj, Program Organizasyonu-Eğitim İçeriği Oluşturma, Röportaj, Haber Metni Yazma, Sosyal Medya Sorumlusu-Grafik Tasarım ve Bilgi İşlem gibi birbirinden önemli alanlarda 1 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arasında iki aylık staj imkanı sunuyor.

Genç Mekan Fıstıkağacı Haziran ayında;

GENÇ MEKAN FISTIKAĞACI NE YAPIYOR?

Genç Mekan, dünyayı sarsan pandemi şartlarını avantaja çevirerek farklı şehir ve ülkelerdeki eğitimcilerle bir araya geliyor, her konuyu en az 10 başlık altında işlediği tematik programlar hazırlıyor.

GENÇ MEKAN FISTIKAĞACI KİMDİR?

Genç Mekan; gençlere yönelik akademik, tarih, kültür, sanat içerikli muhtelif faaliyetler düzenliyor; yurtiçi ve yurt dışında birçok projeler, fonksiyonel kamplar organize ediyor. Çalışmalarını Uluslararası Genç Derneği (UGED) bünyesinde gerçekleştiriyor. Günümüzde programlarına sağlık tedbirleri alarak yüz yüze ve online platformlar üzerinden devam ediyor.

Yayın Tarihi: 31 Mayıs 2021 Pazartesi 18:51
YORUM EKLE

banner19

banner36