Genç Mekan Fıstıkağacı ile adım adım İstanbul!

UGED bünyesinde faaliyet gösteren Genç Mekan Fıstıkağacı, Ağustos ayı boyunca yüz yüze gerçekleşecek programlarıyla hanımefendileri bekliyor.

Genç Mekan Fıstıkağacı ile adım adım İstanbul!

Genç Mekân Fıstıkağacı, Gezgin Rabia Kütük Hanımefendinin önderliğinde, Haluk Dursun Hoca’nın kaleme aldığı ‘’İstanbul’da Yaşama Sanatı’’ kitabının tahlilini yapmak ve uzman rehberler eşliğinde İstanbul sokaklarında yolculuğa çıkarak bu şehre dair tarihi bir bilinç kazanmak isteyen tüm hanımefendileri yüz yüze gerçekleşecek programlarına bekliyor!

Genç Mekân Fıstıkağacı Ağustos ayında;

GENÇ MEKAN FISTIKAĞACI NE YAPIYOR?

Genç Mekan, dünyayı sarsan pandemi şartlarını avantaja çevirerek farklı şehir ve ülkelerdeki eğitimcilerle bir araya geliyor, her konuyu en az 10 başlık altında işlediği tematik programlar hazırlıyor.

GENÇ MEKAN FISTIKAĞACI KİMDİR?

Genç Mekan; gençlere yönelik akademik, tarih, kültür, sanat içerikli muhtelif faaliyetler düzenliyor; yurtiçi ve yurt dışında birçok projeler, fonksiyonel kamplar organize ediyor. Çalışmalarını Uluslararası Genç Derneği (UGED) bünyesinde gerçekleştiriyor. Günümüzde programlarına sağlık tedbirleri alarak yüz yüze ve online platformlar üzerinden devam ediyor.

Yayın Tarihi: 03 Ağustos 2021 Salı 16:00
YORUM EKLE

banner19

banner36