Fsm yazma eser katalog konuşmaları devam ediyor

Moderatörlüğünü Sadık Yazar'ın üstlendiği program 25 Eylül Cuma günü saat 15:00'de gerçekleştirilecek.

Fsm yazma eser katalog konuşmaları devam ediyor

FSM yerleşkelerinde gerçekleştirilen akademik ve sanatsal etkinliklerii Covid-19 salgını nedeniyle online ortamlara taşıyan FSM KONUŞMALARI, Yazmalar arasında bir ömür: Günay Kurt ile yayınlarına hız kesmeden devam ediyor.

"Tüm dünyayı etkileyen salgın nedeniyle kendimizi ve yakınlarımızı korumak için fiziksel teması en aza indirdiğimiz, evde kalmamızın zorunlu olduğu bir dönemdeyiz. Fiziksel olarak yan yana bulunamasak da bu dönemde birlikte olmanın yeni yollarını buluyoruz. Özlediğimiz sohbetleri dileyen herkesin katılabileceği online platformlarda gerçekleştiriyoruz. Hayatın her alanında birbirimizi dinleyerek zenginleşmek, bilgi ve tecrübe paylaşımına devam etmek adına bundan böyle her hafta Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünün düzenlediği FSM Konuşmaları’nda bir araya geliyoruz."

FSM Konuşmaları Zoom Cloud Meetings uygulamasında gerçekleşiyor. Yeni program afişi yayınlandıktan sonra katılmak isteyenler fsmkonusmalari@fsm.edu.tr adresine başvurarak katılım şifresi ediniyor. Zoom’un kontenjan uygulaması nedeniyle şifre almakta gecikenler veya uygulamaya sahip olmayanlar için program eş zamanlı olarak üniversitemizin Youtube hesabında da yayınlanıyor.

Yayın Tarihi: 22 Eylül 2020 Salı 18:15 Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 16:46
banner25
YORUM EKLE

banner26