Eğitmenler “21. Drama Günleri İstanbul”da buluşuyor

Çağdaş Drama Derneği; yaratıcı dramayı eğitimde, tiyatroda ve sosyal yaşamda bir disiplin ve yöntem olarak geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla organize ettiği “Drama Günleri” İstanbul’da düzenliyor.

Eğitmenler “21. Drama Günleri İstanbul”da buluşuyor

29 yıl boyunca özellikle eğitim alanındaki çabalarıyla, Türkiye genelinde başarılı ve fark yaratan çalışmalar yürüten Çağdaş Drama Derneği; bugüne kadar eğitim programı yapılandırmış, alana dair ulusal ve uluslararası seminerler, kongreler düzenlemiş, yayın, kurs, danışmanlık vb. akademik düzeyde bilimsel araştırma ve projeler gibi ulusal ve uluslararası etkinlikler gerçekleştirmiş bir dernektir. Derneğimizin bu amaçla gerçekleştirdiği çalışmalardan biri olan “Drama Günleri”, ulusal düzeyde yaratıcı dramanın yöntem boyutunda eğitimcilere doğru bilginin ulaşmasını sağlamak ve bu yöntemi tanıtmak adına her biri Türkiye’nin farklı illerinde gerçekleşmektedir.

Bu kapsamda; 8 Şubat 2020 tarihinde İstanbul YÖM (Yenilikçi Öğrenme Merkezi) Okullarında gerçekleşecek olan 21. Drama Günleri’nde çeşitli konu başlıklarıyla atölyeler düzenlenecektir.

Yayın Tarihi: 26 Ocak 2020 Pazar 20:00
banner25
YORUM EKLE

banner26