Edebiyat Söyleşilerinin konuğu Ahmet Karacan

Abbara Kahve edebiyat söyleşilerinin bu haftaki konuğu Ahmet Karacan olacak.

Edebiyat Söyleşilerinin konuğu Ahmet Karacan

Geçtiğimiz aylarda başlayan etkinliklerde Nazif Gürdoğan, Fahri Tuna, Nilüfer Zontul Aktaş, Hüseyin Akın ve Gökhan Serter ve Ayhan Öz’ün konuk olduğu edebiyat söyleşileri  devam ediyor.

15 günde bir cumartesi günleri düzenlenen etkinlik çerçevesinde konuk olan şair ve yazarlarla yeni çıkan kitabı çevresinde konuşuluyor, şair ve yazarlar kitaplarını da imzalıyor.

Edebiyat Söyleşilerine konuk olacak  yazar Ahmet Karacan’ın  yakın zamanda çıkan ‘Anlatacak Bir Şey Yok’ başlıklı kitabı çevresinde  konuşulacak.

Uzun bir süredir öğretmen olarak görev yapan Ahmet Karacan 2001 yılından beri öykü/ anlatı-roman/ kitap eleştiri-değerlendirme yazıları yazıyor. Öyküleri ve yazıları Kahve Molası, Öykülük ve Havuz gibi e-dergilerde, İnceeleyen, Kül Öykü, Akdeniz Edebiyat, Öykü Teknesi, Abbara, Hece, Hece Öykü, İtibar, Semaver, Irmak ve Yakamoz gibi sürekli yayımlanan edebiyat dergilerinde yayımlandı.

Ahmet Karacan’ın  konuk olacağı etkinlik 25Ocak Cumartesi günü saat 17.00-18.00 arasında gerçekleşecek. Üsküdar’ın merkezindeki Abbara Kahve’de düzenlenecek etkinliği Şakir Kurtulmuş yönetecek. Karacan  söyleşi sonunda kitaplarını da imzalayacak.

Yayın Tarihi: 21 Ocak 2020 Salı 14:00
YORUM EKLE

banner19

banner36