DünyaBizim olarak Mersin Kitap Fuarı'ndayız

DünyaBizim ve DünyaBülteni siteleri olarak 28 Kasım'dan itibaren 9 gün boyunca Mersin Kitap Fuarı'ndayız.

DünyaBizim olarak Mersin Kitap Fuarı'ndayız

Mersin’in ilk kitap fuarı 28-Kasım-6 Aralık 2015 tarihleri arasında açılıyor. CNR Fuarcılık tarafından düzenlenecek Mersin Kitap Fuarı’nda, 200’e yakın marka ve yaklaşık 150 yayınevi okurlarla buluşacak.

Dunyabizim.com ve Dunyabulteni.net siteleri de Mersin Kitap Fuarı'nda yer alacak. Fuarda sitelerimize ve matbu yayınlarımıza dair bilgilendirmeler yapılacak.

Ayrıca fuarın ilk günü olan 28 Kasım Cumartesi günü 12.00-16.00 arasında sitelerimizin yazarlarından Ahmet Mercan da standımızda kitaplarını imzalayacak ve okurlarıyla sohbet edecek. Ahmet Mercan, aynı gün 16.00-17.00 saatleri arasında ise fuar alanındaki konferans salonunda "Şehir ve İnsan" konulu bir konferans verecek.

Mersin-Yenişehir fuar alanında 3-B 16 no'lu standımıza tüm Mersinli kitapseverleri ve okurlarımızı bekliyoruz.

Dunyabulteni.net 2007'den itibaren gazeteci yazar Akif Emre’nin yayın yönetmenliğinde yenilenen bir bakış açısı ile ve nitelikli bir editör kadrosuyla birlikte faaliyetlerini sürdürüyor. Dünya Bülteni, öncelikle Türkiye’de yaşananları ve bu ülkenin birikimini dünyaya sağlıklı bir biçimde aktarmayı amaçlıyor. Ayrıca Dünya Bülteni Araştırma Masası tarafından her ay düzenlenen Yuvarlak Masa Toplantıları, bir çok seçkin uzman ve akademisyenin özel konuları derinlemesine incelemerine imkan tanıyor. Bu toplantılar dosya halinde DÜBAM bölümünde yayınlanıyor ve matbu olarak da basılıyor.

Dunyabizim.com 2008'den itibaren ülkemizde yayın yapan, kendine özel nitelikleriyle ilk ve tek uzun soluklu kültür sitesi olarak, Mehmet Erken'in yayın yönetmeniliğinde yayınını sürdürüyor. Ayrıca sitede yayınlanan bazı yazılar kitaplaştırılarak "Öncü Yüzler", "Sanat Erleri", "Dünya Bizim Seyahat Notları" ve "Aynamdan Yansıyanlar" adıyla kitapseverlerin beğenisine sunuldu. Yine 2014-2015 kültür sanat döneminde Bahçelievler Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen "Dünyabizim Buluşmaları" da, Dünya Bizim sitesinin matbu yayınları arasında...

Yayın Tarihi: 24 Kasım 2015 Salı 14:06 Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2015, 16:24
banner25
YORUM EKLE

banner26