Dokuzuncu Uluslararası Dergi Fuarı Kapılarını Açıyor

9. Uluslararası Dergi Fuarı 8-13 Mayıs tarihlerinde Sirkeci Garı'nda gerçekleşecek. Kadın, Kitabın Ortası ve Makas dergileri de dergi fuarında Bilimevi standında yer alacak.

Dokuzuncu Uluslararası Dergi Fuarı Kapılarını Açıyor

9. Uluslararası Dergi Fuarı 8-13 Mayıs tarihlerinde Sirkeci Garı'nda gerçekleşecek. Dergi fuarının bu seneki teması çocuk dergiciliği olacak. Fuarın bu seneki onur konuğu ise İtibar dergisi.

Hindistan, Pakistan, Yunanistan, Makedonya, Filistin, Kosova, Bosna-Hersek, Avusturya, Almanya, Hollanda, Suudi Arabistan, Sudan, Cezayir, Mısır, Irak, İran, Endonezya gibi 25 farklı ülkeden 150’nin üstünde derginin  konuk olacağı ve 200’den fazla etkinliğin gerçekleşeceği fuarda; her derginin kendi standında okurlarına sundukları hediyeler ve sürprizler ile trende söyleşiler, çocuk atölyeleri,  Sirkeci Garı’nın tarihi ve estetik bekleme salonunda konferans, panel, müzik dinletileri düzenlenecek.

Bilimevi Basın Yayın AŞ bünyesinde çıkarılan Kadın, Kitabın Ortası ve Makas dergileri de dergi fuarında yerini alacak.

Kitabın Ortası dergisi genel yayın yönetmeni Ezgi Aşık 12 Mayıs Cumartesi günü 15.00-17.00 saatleri arasında; Kadın dergisi genel yayın yönetmeni Kübra Sönmezışık ve Makas dergisi genel yayın yönetmeni Deniz Ersoy da 13 Mayıs Pazar günü 14.00-16.00 saatleri arasında Bilimevi standında okurlarıyla buluşup sohbet edecekler.

 
 

 

YORUM EKLE