Bülent Eczacıbaşı okurlarıyla buluşuyor

İş insanı ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, 8 Aralık Perşembe günü D&R Kanyon’da yapılacak imza gününde okurlarıyla bir araya gelecek. Saat 17:00’da başlayacak olan etkinlikte Eczacıbaşı, Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı Aklımızda Bulunsun’u imzalayacak.

Bülent Eczacıbaşı okurlarıyla buluşuyor

Yarım yüzyıla yakın bir çalışma, okuma ve düşünme serüveninden sıra dışı saptamalar, anlamlı sorular, kışkırtıcı görüşler barındıran Aklımızda Bulunsun iş hayatıyla ilgili bir kaynak kitap niteliğinde.
Liderlikten iş ahlakına, şirketlerde mizah kültüründen kapitalizmin geleceğine, karar almada duyguların rolünden özel kesim-devlet ilişkisine geniş bir konu yelpazesi bulunan Aklımızda Bulunsun, her biri dört-beş sayfalık 40 denemeden oluşuyor.
Konuları hem küresel hem de yerel boyutlarıyla ele alan Eczacıbaşı, aktarımlarını kişisel anekdotlarla renklendiriyor, keyifli bir sohbet üslubuyla tartışıyor. Böylece hepimizin ‘Aklımızda Bulunsun’ diyeceği tecrübelerini paylaşıyor.

Bülent Eczacıbaşı, 8 Aralık Perşembe günü saat: 17:00’da Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı Aklımızda Bulunsun’u imzalamak için D&R Kanyon’da okurlarıyla bir araya gelecek.

Yayın Tarihi: 06 Aralık 2022 Salı 13:00
YORUM EKLE

banner19

banner36