Biraderler Cabaret İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda Sahne Alacak

Arda Aydın’ın yazıp yönettiği ve rol aldığı Biraderler Cabaret, 14- 15 Ağustos’ta İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak.

Biraderler Cabaret İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda Sahne Alacak

Arda Aydın’ın yazıp yönettiği ve rol aldığı Biraderler Cabaret, 14- 15 Ağustos’ta İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak.

Tiyatro oyunu? Çok severiz. Müzikal? Bayılırız. Konser? Asla kaçırmayız. Peki bunların hepsini bir yerde toplasak ve sunsak? Şahane olur. O zaman buna kabare diyebiliriz. Kabare kültürünün tüm gereklerini yerine getirmek üzere sahnedeki yerimizi aldık ve seyircilerimizi bekliyoruz. Biraderler Yapım’ın kurucusu, oyuncu, yapımcı ve yönetmen Arda Aydın’ın yazıp yönettiği ve rol aldığı Biraderler Cabaret, yüksek temposu ve unutulmaz şarkılara yaptığı coverlarıyla yeni yılın ilk günlerinde izleyicisini selamlıyor. Dördüncü sezonuna giren ve izleyicisine unutulmaz anlar yaşatan bu müthiş neşeli kabare, 14- 15 Ağustos’ta İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda seyircisiyle buluşuyor.

21 Şarkılık Muhteşem Repertuvar

Biraderler Cabaret, bir müzikli oyun yapmak için kolları sıvayan üç yapımcının hikayesini anlatıyor. Ancak sahnede birçok şey oyunun metni dışında, doğaçlama gelişiyor. Her dakikası izleyicisini şaşırtan sürprizlerle dolu Biraderler Cabaret’de Arda Aydın, Mert Yavuzcan ve Anıl Altınöz rol alıyor. Üç yetenekli oyuncu iki buçuk saatlik gösteri boyunca Pink Floyd’dan Beatles’a, Michael Jackson’dan Daft Punk’a, 90’lı yılların unutulmaz Türkçe hitlerinden hafızalara kazınan film müziklerine kadar toplamda 21 şarkıyı yepyeni versiyonlarıyla seslendiriyorlar. Kendilerine has koreografilerle de bu gösteriyi zenginleştiriyorlar. Biraderler Cabaret’nin müzik düzenlemeleri ise başarılı müzisyen Orçun Tekelioğlu’na ait.

“Biraderler Cabaret, bünyesindeki tüm sanatçıların kendi yetenek ve becerilerinden meydana gelmiş, gelenekleri de içinde barındıran, geleceğe bir söz bırakmaya çalışan, kültürü değiştirmek üzere hareket almış bir müzikli oyun, oyunlu müzik.”

Künye:

Yazan / Yöneten: Arda Aydın

Oyuncular: Arda Aydın, Mert Yavuzcan, Anıl Altınöz

Orkestra Şefı / Piyano: Orçun Tekelioğlu

Elektrik Bass: Şafak Kocadağ

Davul / Perküsyon: Bilal Nazlıgül

Saksafon: Doruk Bora

Orkestra Düzenleme: Orçun Tekelioğlu

Koreograf: Yasemin Gezgin Yavuzcan

Sahne Tasarımı: Cihan Aşar

Kostüm Tasarımı: Onur Uğurlu

Yayın Tarihi: 04 Ağustos 2020 Salı 14:02 Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 14:08
YORUM EKLE

banner19

banner36