Barış Karikatürleri Sergisi

1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle Beşiktaş Belediyesi “Barış Karikatürleri Sergisi” açıyor. Sergide dünyanın farklı ülkelerinden karikatüristlerin barışa dair eserleri yer alacak.

Barış Karikatürleri Sergisi

Barış Karikatürleri Sergisi Beşiktaş’ta düzenlenecek. 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde Akatlar Kültür Merkezi’nde açılacak olan Barış Karikatürleri Sergisi 9 Eylül 2019 tarihine dek görülebilecek. 

Beltaş destekleriyle Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen Barış Karikatürleri Sergisi, 1-9 Eylül tarihleri arasında Akatlar Kültür Merkezi’nde sanat severleri ve elbette barış severleri ağırlayacak. 

Beşiktaş Belediyesi, 1 Eylül Dünya Barış Günü kapsamında barış temalı bir karikatür sergisi düzenliyor.

Barış Karikatürleri Sergisi, Türkiye’den ve dünyadan birçok ünlü karikatüristin, Türk ve yabancı edebiyatçıların barış ile alakalı çalışmalarından esinlenerek hazırladıkları eserlerden oluşturuldu.

Türk ve dünya karikatüristlerinin gözünden “Barış”ı anlatan karikatürlerin görücüye çıkacağı serginin açılışı, 1 Eylül Pazar günü saat 14.00’de Akatlar Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Serginin açılışına Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın yanı sıra Karikatürcüler Derneği Başkanı Metin Peker, gazeteciler ve sivil toplum örgütleri de katılım sağlayacak. Sergi 9 Eylül Pazartesi gününe kadar ziyaret edilebilir.

Tarih: 1 Eylül 2019 Pazar 14.00
Saat: 14.00
Yer: Akatlar Kültür Merkezi
Adres: Akat Mah. Zeytinoğlu Cad. No: 16 Beşiktaş İst.

Yayın Tarihi: 31 Ağustos 2019 Cumartesi 06:00
banner25
YORUM EKLE

banner26