"Aile İçi İletişim” Fotoğraf ve Animasyon Kısa Film Yarışması

Diyanet İşleri Başkanlığı ailenin korunması, güçlendirilmesi ve aile olma bilinci konusunda toplumsal farkındalığın artırılmasına yönelik “Aile İçi İletişim” temasıyla ulusal düzeyde “Fotoğraf ve Animasyon Kısa Film Yarışması” düzenliyor.

Yarışmanın amacı:

Aile bireylerinin iletişim ve sorun çözme yöntemlerinde şiddetin değil sevgi, saygı, şefkat, merhamet ve adaletin yer aldığı davranış modellerini görünür kılarak bizi aile yapan değerlerimize dair farkındalık oluşturmak, aile içi iletişimde şiddetin değil merhametin var olduğu, manevi değerlerin yansıtıldığı eserlerin ortaya çıkmasını sağlamaktır.

Yarışma şartları:

Yarışma, Jürinin ve Düzenleme Kurulunun 1. derece yakınları, yardımcıları ve çalışanları dışında 15 Mayıs 2020 tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş olan ve haklarında kısıtlılık kararı bulunmayan gerçek kişilerin katılımına açıktır. Haklarında çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından verilmiş kısıtlılık kararı devam eden katılımcılar bu yarışmaya katılamazlar.

Eserler ve telif formunun wetransfer ile [email protected] adresine 15 Mayıs 2020 günü saat 23:59’a kadar ulaştırılması gerekmektedir. Telif formunun doldurulmadığı ve son teslim tarihinden sonra gelen eserler dikkate alınmayacaktır.

Eser sahipleri birden fazla eser ile yarışmaya katılabilirler. Birden fazla eser ile yarışmaya katıldığı takdirde her bir eser için ayrı bir telif formu doldurmalıdır.

Ayrınlı bilgi:

fotograf_ve_animasyon_kisa_film_yarismasi_sartnamesi.pdf

Yayın Tarihi: 22 Şubat 2020 Cumartesi 10:38
YORUM EKLE

banner19

banner36