Abbara Kahve Edebiyat Söyleşilerinin konuğu Necip Evlice

Abbara Kahvede düzenlenen edebiyat söyleşilerinin konuğu bu hafta yazar Necip Evlice olacak. Necip Evlice Üstad Nuri Pakdil’i anlatacak.

Abbara Kahve Edebiyat Söyleşilerinin konuğu  Necip Evlice

Geçtiğimiz haftalarda başlayan etkinliklerde Nazif Gürdoğan,  Fahri Tuna, N. Zontul Aktaş, Hüseyin Akın, Gökhan Serter ve Ayhan Öz’ün  konuk olduğu edebiyat söyleşileri  Necip Evlice ile devam ediyor.

Edebiyat Söyleşilerine konuk olacak Necip Evlice  Üstad Nuri Pakdil’i anlatacak.

Yakın bir zamanda ebedi aleme uğurladığımız Nuri Pakdil Usta ile ilgili düzenlenen çeşitli anma toplantılarına katılan Evlice bu haftaki Abbara edebiyat söyleşilerinde Nuri Pakdil’le olan beraberliklerini anlatacak.   Uzun zamandır Nuri Pakdil’in yanında olan ve her türlü hizmetine koşan, hastalığı döneminde tedavi süreci ile ilgili sürekli en taze bilgileri kendisinden aldığımız Necip Evlice Nuri Pakdil’in hastalık dönemini, öncesini ve sonrasını anlatacak ve Ustanın türk edebiyatındaki yeri ve önemini de konuşacak.

Necip Evlice’nin  konuk olacağı etkinlik 11 ocak cumartesi günü 17-18 arasında gerçekleşecek. Üsküdar’ın merkezindeki Abbara Kahve’de düzenlenecek etkinliği Şakir Kurtulmuş yönetecek.

Yayın Tarihi: 07 Ocak 2020 Salı 06:00
banner25
YORUM EKLE